Ord. praktického lékaře pro dospělé
Úzká 8, Děčín

Nepecliva je slabe slovo.3 mesice v bolestech mi stacilo.To co mi doktorka zanedbavala a nedokazala vylecit nyni ma nova doktorka vyresila po tydnu.No hruza uz nikdy vice!!!!!!!!!

S pani doktorkou jsem velice spokojená a co se týče sestřičky s tou také,co se týče národnosti, tak naše některá sestřička by se ani s názvem sestra neměla chlubit - bída

Uz nikdy......

Nemohu si stěžovat, vždy mi se v ším ochotně pomohla

Souhlsím s negativními názory, bývala jsem spokojená, ale paní dr. není pečlivá a se zanedbání péče naprosto souhlasím, divím se, že ještě ordinuje.....

S paní doktorkou Pohořelou jsem velice spokojená, má k pacientům laskavý a profesionální přístup, při mém problému mě pro jistotu mě poslala na odborná vyšetření na různá pracoviště, abychom nic nezanedbali. Předtím jsem byla pacientkou MUDr. Charouzdové, která je odměřená, vyšetřuje Vás nejlépe v sedě za stolem a v oblečení... nedá se to srovnávat...

Od října do ledna jsem paní doktorce 2x řekla, že mě bolí rameno.Dvakrát mi odpověděla,že to je věkem.Připadal jsem si jako simulant nebo hypochondr.Celá ruka mi doslova přestávala fungovat a bolela už i v klidu.Teprve po několika měsících bolestí, při mém už třetím sdělení, že mě už bolí celá ruka, mi paní doktorka napsala doporučení na rehabilitaci.Moc se tam divili, proč jsem přišla tak pozdě a rozhýbání ruky trvalo dlouhých 5 měsíců!!!Na rehabilitaci to stále nemohli pochopit a pokaždé mluvili o tom, proč jsem přišla tak pozdě. Také jsem to nechápala. Když se od paní doktorky odhlašoval můj manžel, měl veliký problém se svou zdravotní dokumentací, kterou potřeboval pro svého nového lékaře.

S MUDr. Pohořelou jsem měl jediný problém, a to, když mi poprávu nechtěla uznat simulování ještě ve školních letech.
Stará se o mé zdraví 11 let a nepamatuji si, že bych se necítil v dobrých rukou. A že se sestřička nenarodila v Čechách? To může být jen těžko profesní nedostatek. Češtinu ovládá.

Autorce předchozího příspěvku radím, jistě stejně jako sestřička; tlačte si na ránu po odběru krve sterilní vatový tampon, který jste dostala. Pak nebudou modřiny.

Skvela vlidna lekarka, velmi pecliva