Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Úzká 8, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nepecliva je slabe slovo.3 mesice v bolestech mi stacilo.To co mi doktorka zanedbavala a nedokazala vylecit nyni ma nova doktorka vyresila po tydnu.No hruza uz nikdy vice!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem velice spokojená a co se týče sestřičky s tou také,co se týče národnosti, tak naše některá sestřička by se ani s názvem sestra neměla chlubit - bída

Uz nikdy......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nemohu si stěžovat, vždy mi se v ším ochotně pomohla

Souhlsím s negativními názory, bývala jsem spokojená, ale paní dr. není pečlivá a se zanedbání péče naprosto souhlasím, divím se, že ještě ordinuje.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

S paní doktorkou Pohořelou jsem velice spokojená, má k pacientům laskavý a profesionální přístup, při mém problému mě pro jistotu mě poslala na odborná vyšetření na různá pracoviště, abychom nic nezanedbali. Předtím jsem byla pacientkou MUDr. Charouzdové, která je odměřená, vyšetřuje Vás nejlépe v sedě za stolem a v oblečení... nedá se to srovnávat...

J

Od října do ledna jsem paní doktorce 2x řekla, že mě bolí rameno.Dvakrát mi odpověděla,že to je věkem.Připadal jsem si jako simulant nebo hypochondr.Celá ruka mi doslova přestávala fungovat a bolela už i v klidu.Teprve po několika měsících bolestí, při mém už třetím sdělení, že mě už bolí celá ruka, mi paní doktorka napsala doporučení na rehabilitaci.Moc se tam divili, proč jsem přišla tak pozdě a rozhýbání ruky trvalo dlouhých 5 měsíců!!!Na rehabilitaci to stále nemohli pochopit a pokaždé mluvili o tom, proč jsem přišla tak pozdě. Také jsem to nechápala. Když se od paní doktorky odhlašoval můj manžel, měl veliký problém se svou zdravotní dokumentací, kterou potřeboval pro svého nového lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S

S MUDr. Pohořelou jsem měl jediný problém, a to, když mi poprávu nechtěla uznat simulování ještě ve školních letech.
Stará se o mé zdraví 11 let a nepamatuji si, že bych se necítil v dobrých rukou. A že se sestřička nenarodila v Čechách? To může být jen těžko profesní nedostatek. Češtinu ovládá.

Autorce předchozího příspěvku radím, jistě stejně jako sestřička; tlačte si na ránu po odběru krve sterilní vatový tampon, který jste dostala. Pak nebudou modřiny.

K

Skvela vlidna lekarka, velmi pecliva

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti