Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 9/699, Liberec

Bydlím sice na Českolipsku, ale od přibližně čtyř let, kdy mě k ní dovedla moje babička až do patnácti, kdy mě mamka donutila přejít k doktorce v mém okolí kvůli dojezdu jsem s ní byla vždy spokojená. Vše mi vyléčila, vždy na mně byla velice milá a nezáleželo na tom, jestli jsem tam šla sama, nebo s rodiči. Kdybych nemusela, s radostí bych tam zůstala až do svých osmnácti let. Nemůžu si paní doktorku vynachválit. Pokud bude ordinovat, až budu mít své děti, bude ona jasnou volbou.

Bohužel paní doktorku doporučit opravdu nemůžu. Na vše předepisuje Pamykon a řekne, že je to zánět nosohltanu. Dítě nemá rýmu, jen kašle ale je to zánět nosohltanu. Dcera měla anginu a ona ji měsíc léčila na zánět, až poté jsem si doslova vydupala důkladnější vyšetření, se potvrdila angína. Malá se úplně zbytečně trápila. Doktorka není špatná dokud dítěti něco není, jakmile se ukáží nějaké problémy, není schopná je řešit. Přístup sestry je také odstrašující. Když jsem musela na preventivní prohlídku s dvojčátky sama, vrazila i přez mé velké protesty jednu z dcer úplně cizí ženské, která byla špinavá a moc dobře ji znám z města, jak se věčně potlouká ve všelijaké společnosti. Nejsem přecitlivělá ale dát mimino někomu, kdo může mít bůh ví jaké nemoci fakt ne. Takže k paní doktorce jsem chodila cca rok a stačilo mi to na celý život. Opravdu nedoporučuji

Chodíme k paní doktorce již přes rok a myslím,že zatím ve všem měla pravdu a trefila se do mé dcerky,kdyyž si jistá nebyla poslala nás na vyšetření.Jsem ráda, že mohu chodit s dítětem k doktorovy s dloholetou praxí a znalostí dětí.

Nejlepsi lekarka s jakou jsem mel moznost se setkat. Velmi osobni a lidsky pristup. Diagnosticke schopnosti a vcasne a spravne rozhodovani z ni delaji opravdovou profesionalku ve svem oboru. Pokud si nejaka maminka mysli, ze je chytrejsi nez kterakoli doktorka, je to k zamysleni.

Chodil jsem k teto lekarce jiz na sve prvni injekce a nyni k ni chodi me deti... naprosta spokojenost.

Paní doktorka se k nám vždy chová velmi mile a se zájmem překvapuje mě že má s ní někdo jiné zkušenosti. Chodí k ní všechny mé kamarádky a vždy vše v pořádku.

velice obětavá,když byli děti malé,kdykoli přišla i domu

Paní doktorka mi přijde pečlivá a jsem ráda, že oba dva moji synové chodí k ní. Nikdy jsme neměli sebemenší problém.

Odešla jsem se svou dcerou,její neochota vůči nemocné mé dceři a hlavně její předražené služby,jsem ráda,že jsme již u jiného pediatra,který je velice ochotný, a své služby nemá nadhodnocené

Díky p. doktorce máme zdravého chlapečka. Byl na tom hodně špatně ,ale včasným rozpoznámím problému a odesláním na správné pracoviště se vše vyřešilo bez následků.

Paní doktorka je skvělá, milá a pečlivá.
Mám ty nejlepší zkušenosti jak odborné, tak v přístupu k malým pacientům.