Samostatná ordinace PL pro dospělé
Třebízského 292, Pečky

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka absolutně nedodržuje postupy. Pacientku si ani neposlechla, žádné CPR testy a předepíše dvoje antibiotika? Natož aby jí při kašli a ztrátě čichu poslala PCR test! Neskutečná neprofesionalita. Se vším je hned hotová, nepřemýšlí. Pacientce je po 10 dnech stále zle a Bůh ví co vše zanedbala.

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

Skvělá, profesionální, lidská paní doktorka!!! Chodím k ní už řadu let, a nedokážu si představit, že se o mně bude starat někdo jiný!!! Jdu k ní, když je mi opravdu ouvej, a vždy se mi snaží pomoci, a pomůže! Když něco potřebuji, zařídí. Za mně na 1! Paní doktorce Jandové přeji pevné zdravíčko, jako se snaží ho dopřát ona nám. Děkuji jí za péči!!!

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný

Na vše dává antibiotika, ikdyž si není jistá diagnózou. Neudělá CRP, ani výtěr. Pak má člověk vážnou nemoc, na kterou atb nepomohou a je ještě více oslaben. Vlastní zkušenost.
Na druhou stranu napíše vše o co si řeknete. Máte migrénu, dá vám nimesil, ale už se nezajímá o to, co migrénu spouští.

Je skvělá! Nikdy jsem žádného doktora ani doktorku neměla ráda. U paní Jandová je to naopak. Když něco potřebuji-zařídí, pomůže a nejlepší na tom je, že jako u většiny doktorů tam nestrávíte v čekárně pul dne. Takže dr. Jandovou doporučuji na 100% !!! ;)

Dobrá doktorka s praktickými zkušenostmi i odborným rozhledem. Nepřeceňuje zbytečně medikamenty a k léčbě doporučí třeba i vhodné bylinky.

Lidsky jednající doktorka se zájmem o léčbu hlavně opravdu nemocných pacientů.Nepovyšuje se nad ostatními ,skromná a v případě potřeby jí nedělá problém odeslat pacienta na jiné odborné pracoviště.

ÚŽASNÁ ŽENA , KTERÁ RÁDA DÁ LIDEM TO , CO POTŘEBUJÍ .

Na paní doktorce si nejvíce cením, že ji také zajímá názor "pacienta" a má snahu vždy najít takovou cestu, která je přijatelná pro obě strany.

Pani doktorka je opravdu uzasna, bohuzel uz bydlime daleko od Peček, takze nemame moznost za ni chodit s bolistkami - tak radeji doma trpime. Dekujeme za laskavou péči!

Rychlá, vtipná.