MUDr.

Praktický lékař

Kontaktní informace

• P
    Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: Nemoc

Nejlepší doktorka za mých 53 let lepší a poctivější jsem nenašla.Chodíme k ní celá rodina a jsme nadmíru spokojeni.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P
      Umístění: ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.Služby: Nemoc

• D

Velmi vážím p.Doktorky - jen mohu velmi doporučit . A samozřejmě i sestřička je mooc fajn .jsem mooc ráda že je mám.Nejsem zrovna moc hodná pacoška a tak vám moc moc děkuji za Vaší trpělivost se mnou. D.H

• Ano také nemá ráda plnou čekárnu ale řeka bych že pokud jí má tak je vidět že je velice dobrá a to ona je - ne nejsem její kamarádka jsem pacoška jako ostatní ale už její ordinaci navštěvuji spoustu let a nemohu si pomoci musím konstatovat že tato lékařka i sestřička jsou na svém místě a svou práci vykonávají velice dobře. Já mohu jen doporučit :-)

• Já nemohu jinak, než dát slabý, protože paní doktorka slabá je. Ví minimálně 5 let,že mám prošlou tetanovku, několikrát jsem jí upozorňovala, ale nic se neděje. Také jsem doslova musela prosit,několikrát jsem se telefonicky objednávala na prevenci a vždy jsem byla odbyta s tím, že nemá čas. Preventivní prohlídku jsem nepodstoupila již 4 roky, tak nevím kdy si paní doktorka čas udělá. Dost často se stává, že když příjdu tzv. nablind, je v ordinaci jen sestra, protože paní dr. má zdravotní problémy. Bohužel přecházím jinam, jiné řešení nevidím.

• Paní doktorka si chodí do práce, jak chce, nedodržuje ani ordinační hodiny. Pokud nejste známý, tak se načekáte, předbíhání je běžné. Nekonečné fronty. Paní doktorka si s každým krásně a dlouho povídá, takže strávíte v čekárně půl dne. :( Pokud hledáte praktického lékaře, určitě je lepší volba se téhle ordinaci obloukem vyhnout.

• Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, vždy ochotně vyslechne, pošle k odborníkům. Nic nenechá náhodě. Vřele doporučuji.

• Nesouhlasím s názorem, že paní doktorka je velmi ochotná a hodná a proto má poslední dobou plnou čekárnu pacientů.Jistě jsem s ní také spokojena, ačkoli jsem ji naposledy viděla asi před 5 lety, moc nemarodím, rýmy si léčím sama a prevenci zanedbávám, ale napravím to.To, že má poslední dobou plnou čekárnu je tím, že byly zrušeny poplatky a opět se někteří lidé chodí k paní doktorce vykecávat a ohřát do čekárny, vyjde to levněji něž v kavárně. Zrušení poplatků jsem pocítila na vlastní kůži, když jsem asi po roce šla s nemocným děckem k doktorce a v čekárně sedělo - tedy spíš běhalo- 16 šíleně nemocných dětí:-( Bylo chvilku po zrušení poplatků, nebyla chřipková sezona. Nestalo se mi ,když se platilo abychom u dětské lékařky čekali déle než půl hodiny. Tak asi takto k poplatkům :-(

• Paní doktorka je vždy ochotná vstřícna a vždy se snaží pomoci a každý zdravotní problém vyřešit.Jsem s ní opravdu velmi spokojen. Škoda že takových lékařú není více. Na ní je skutečně vidět že její práce je skutečně posláním.

• Paní doktorka je velmi dobrý člověk i lékař. S čím koli jsem přišel, tak se vše řešilo na velmi profesionální úrovni. Chci tímto velmi poděkovat paní doktorce, ale i setřičce, která je též velmi vstřícná

• pani doktorka je velice mila, pecliva, jsme s ni spokojena. v cekarne je sice spoustu lidi, ale to holt u dobrych lekaru byva...

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní