MUDr. Jaroslav Štrupl

Zubař Více

Brandýs nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Zdeňka Fibicha 428, Brandýs nad Labem

JE TO OPRAVDU PAN ZUBAŘ... LUXUSNÍ JEDNÁNÍ, PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, VÝSLEDKY GENIÁLNÍ, MUSÍM OPRAVDU CHVÁLIT A DOPORUČIT... DÍKY PANE DOKTORE.. :O) Lenka, Mělník

Nejlepší zubař kterého znám, jinam bych už rozhodne nikdy nešla , po letech se konečně nebojím u zubaře, a pece je na jedničku. Vřele doporučuji!
O. Pokorná.

K panu doktorovi jsem šla se zuby v lehce dezolátním stavu od nejmenované paní zubařky kde je vše na dlouhé lokte - stálé přeobjednávání a zdlouhavé čekání na nový termín návštěvy.
Pan Štrupl mě poslal na rtg a navrhl postup rekonstrukce mých polámaných zubů.
Prozatím mě ošetřoval jeho kolega - ne syn - a jeho práce mě příjemně překvapila.
Jsem spokojená a můžu jen doporučit.
Je to sice soukromá praxe ale stojí za to si za kvalitní péči zaplatit.

Naprosto nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla:-)

Tuto ordinaci mohu vřele doporučit,jednak mě odnaučili strašného strachu ze zubaře ,panuje tam naprostá pohoda,pacient ví do čeho jde,o všem je předem informován.Takže já doporučuji a celou ordinační sestavu chválímR

Velmi dobrý přístup, možnost návštěvy ordinace i v pozdních odpoledních až večerních hodinách. Veškeré zákroky vysvětlí a když jsem byla těhotná, tak mi pochopitelně kontrolní RTG nedělal (pro paní, co na to narážela - když jsem těhotná, tak to mám lékaři hlásit sama, když to nevím, tak ani jeho dotaz nepomůže). Veškeré zákroky vysvětluje, přítelovi dal do pořádku všechny zuby, které mu jíný zubař zmastil. Pokud se něco doplácí, včas o tom informuje.

Osobní přístup k pacientovi, podání vysvětlení, dialog vedený mezi pacientem a doktorem vám ukazuje, že doktor je zde pro vás, postup s vámi konzultuje a nic není děláno "honem - honem".

Pan Štrupl mě osobně neošetřoval, ale jen jsem ho potkala a je moc příjemný. Vedle má ordinaci jeho syn, Saša Ujec a také mohu vřele doporučit. Příjemné, čisté prostředí a bezva komunikace. Vřele doporučuji!

Nechala jsem si v jedné pražské klinice zhotovit keramické můstky, přeci jen i v padesáti letech se chci ještě líbit.
Když jsem se vrátila s novými zuby reakce byla taková: mí dobří přátelé se mi smáli nahlas, známí mě litovali.
Kolegyně v práci se už na mě nemohla dívat, zavolala panu dr.Štruplovi,ten to raději nekomentoval, můstky odstranil, druhý den jsem měla provizorní plastové, které vypadaly už o moc lépe než ty původní.
Za 14 dní jsem si dojela pro nové keramické a paráda!!! Pan doktor též chtěl fotografii z dob mládí, kdy jsem měla svoje krásné a přesně tak vypadají dnes ty od něho.
Moc děkuji, jste super člověk!

Dr.jaroslav ŠTRUPL je nejlepší,nejšikovnější zubAŘ SNAD NA CELÉM SVĚTĚ,je opravdu odborník,moc šikovný a příjemný a u naši rodiny ,kterou celou již léta ošetřuje je prostě jednička díky doktore