Jaroslav Schmitt, zubař Děčín

MUDr. Jaroslav Schmitt

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Březiny 59, Děčín
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Mudr.Jarosvav Schmitt mladší výborný zubař,který před před jakýmkoliv zákrokem vysvětlí co bude dělat jak to bude dělat ,no prostě lékař který je perfektní skutečný specialista zubní který ,veškerý své zubní zákroky se snaží dělat bezbolestně a co nejrychleji,těžko by člověk hledal lepšího zubního lékaře než je Mudr.Jaroslav Schmitt mladší.Zdravotní sestra je také výborná protože ví přesně co má dělat aníž by jí pan doktor musel něco říkat.Jsem velice spokojen a Vážím si toho velice že mám to štěstí že můj zubní lékař je Mudr.Jaroslav Schmitt.
Děkuji jak panu doktorovi tak i zdravotní sestře za péči kterou mi věnují.

I
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

chodim k panu doktorovi mladsimu, skvely zubar... v ordinaci prijemna atmosfera - hraje mu i radio, v cekarne jsem nikdy necekala kdyz jsem objednana .. jednou asi max 5 min .. takhle by melo vypadat objednavani .. nikde nikdo a ani nikdo neceka sestru radeji komentovat nebudu .. ale pan doktor je uzasny !

R
Ověřeny pacient

Jako stomatolog velice dobrý,příjemný,ohleduplný, nenabízí jen drahé náhrady.Jeho manželka je mi úplně jedno,neléčí mě. Záleží na panu doktorovi,jak dlouho tam jeho sestřičky vydrží.Přeji mu hodně vděčných pacientů.

Pan doktor je nejlepší zubař v Děčíně, zachránil nám všechny zuby poničené od experimentů ostatních děčínských zubařů.

Pan doktor Schmitt st.,je stomatolog na správném místě a můžu s čistým svědomím říct(pracovala jsem u něj jako sestřička),že práce je opravdu odvedená kvalitně ,pečlivě a svědomitě.Ale občas jsem s ním i v ordinaci trpěla.Cholerická povaha ,která ho velice často dopravází má asi za následek můj odchod.Přesto si ho jako odborníka vážím!

Velmi dobrý lékař, vše provádí s citem, skoro bezbolestně a rychle. Doporučuji.

Ověřeny pacient

Starší pan doktor je nejlepší jakého jsem kdy poznala! Je velice šikovný, šetrný starostlivý nemůžu si ho vynachválit a vřele ho všem jen a jen doporučuji!
Ivana Hatašová

mladší ze dvou lékařů na stejné adresa je výborný dentista. vrtal mi zuby, řezal dáseň, manželce trhal osmičku a všechno v klidu. zákrok mi před výkonem vysvětlil, nastínil jiné možnosti léčby a protože jsem sralbotka, bez problémů rozložil léčení do více návštěv.

Velmi dobrý lékař, příjemný a velice ochotný. Můžu vřele doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti