MUDr. Jaroslav Pivoňka

Uložit

Praktický lékař Více

6 názor

Uložit


Adresa

Soukromá ordinace praktického lékaře
V aleji 1341, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
8
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím dlouhá léta. V žádném případě si na něho nemůžu stěžovat. Vždy mi vyšel vstříc, ani by kolikrát nemusel, jen mě někde píchlo, už mě hnal na různá vyšetření, ještě jsem ho přemlouvala, že se mi nikam nechce, ať mi dá nějaké prášky a hotovo. To neexistovalo, musela jsem. A že si dá kafíčko? Proboha a proč by si ho nedal? Nemůže bez přestání brát jednoho člověka za druhým, taky potřebuje pauzu. Komu by se líbilo dělat bez přestávky? Asi málokomu, navíc má na ni ze zákona nárok. A i když jsem se před osmi lety přestěhovala, dojíždím k němu. V místě bydliště jsem si ani doktora nehledala. Proč ten, kdo není spokojený si nenajde jiného lékaře? Pane doktore, díky za to, že jste....chodím k Vám ráda a vždy se na Vás těším. Lenka Šrajerová

Velmi svědomitý,ochotný vyslechnout pacienta.Je vidět,že se jedná o zkušeného oborníka.

Ověřený profil

Pana doktora mohu jen doporučit. Není absolutně pravda že si musíte vydupat poslání na vyšetření. Právě naopak je to jeden z mála doktorů který nedělá caviky poslat někoho na krev, rentgen, apod. V ordinaci nemáte pocit že zdržujete, pan doktor se vám opravdu věnuje. Je velmi vstřícný a ochotný.


Jsem velice spokojený. Dostávám co očekávám, ani si o to nemusím říct.


Y
Ověřený profil

Jediné pozitivum u pana doktora je to, že kněmu chodí málo lidí. To je taky jediný důvad proč k němu chodim. Na všechny lidi pod 60 kouká jako na hypochondry, protože když jste mladý, nemůžete být nemocný. Další jeho neřestí je pití kávy se sestrou. To máte potom hrozný pocit, když sedíte v čekárně uplně sám dvacet minut a z ordice je slyšet bujaré veselí. Poslání na vyšetření si u tohoto doktora musíte vydupat. Občas mi přjde, že studoval veterinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřený profil

Pan doktor je velmi vztřícný, ochotný a skvělý diaknostik.Moc mě mrzí,že jsem ho přestal navštěvovat,ale jediným důvodem bylo daleké přestěhovaní.Pana doktora všem doporučuji!!! Děkuji za vaši péči.S pozdravem Miloš Buček


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti