MUDr. Jaroslav Mitlener

Ortoped Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Ambul. pro ortopedii a myoskelet. med.
Českobratrské náměstí 75, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ambul. pro ortopedii a myoskelet. med. Spatne dychani, bolest zad

Nedam na pana doktora dopustit, od 12let jsem chodila k ruznym ortopedum, leta cvicila, predepsane masaze, botox, ort. vlozky a zada stale bolestive, az uz jsem nemohla dychat, brnela me ruka. Pan doktor hned na prvni navsteve poznal, kde je problem, zmobilizoval me, sice jsem tyden byla jak zmlacena ale uleva neskutecna, uz k nemu chodim 8 rokem a jen se klepu, aby kvuli haneni zlych jazyku svoje remeslo, kde on je na svem miste, neopustil. Dekuji dekuji dekuji

bez jakéhokoliv vyšetření mi měsíc "narovnával"krční páteř a mezi krční obratle dával injekce.Dnes mám "vyčochtaný"krk .Ne nedoporučuji

O.K.VŠEOBECNĚ.

Nedoporučuji....pošle pacientu vyřídit si předoperační vyšetření a když s ním pak přijde, tak jí řekne, že kvůli pojišťovnám, které již neproplácí operace Vás nemohu operovat, zavolejte si po prázdninách a objednejte se na nový termín návštěvy a pak uvidíme zda budou pojišťovny proplácet operace a budu Vám moci dát termín operace....kde to jsme? Na pojišťovně mi bylo sděleno, že to není pravda a zda jim to mohu dát písemně, že si pana doktora prověří a sjednají nápravu.

dlouholetá praxe, umí mobilizace, velká spokojenost

První dojem z pana doktora jsem měla celkem dobrý,ale potom mě hodně zklamal,když byl na mě hnusný a neurvalý!Používal slova jako že je snad ve cvokárně,nebo ať si chodím třeba na hnojník!O paní přede mnou řekl,že je snad z kovárny,protože mluvila hlasitě.Ještě jsem se z takovým neurvalým doktorem nesetkala!

Pan Dr.Mittlener je výborný ortoped.Změnil místo ordinace z Českobratrského nám.a na internetu nelze vyhledat novou adresu včetně telefon.čísla.

výborný přístup, ochotně vysvětlí, co je za problém a jak se dá řešit a pak skutečně pomůže. A pravidelně pomáhá řešit problémy s páteří v oblasti krku. vřele doporučuji.

Pan doktor pomohl jak mě, tak mému bratrovi. Bratrovi jinde říkali, že ho bolí záda z růstu, nebo nás strašili, že má cosi s ploténkama.Když jsme objevili pana doktora, tak se zjistilo, že měl jen zablokovanou páteř, kterou mu pan doktor odblokoval a je po bolestech..V Hoře by ho hnali pomalu na operaci...

vyborny,doporučuju