Jaroslav Kroutil, zubař Ledeč nad Sázavou

MUDr. Jaroslav Kroutil

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

V 17 letech mi zachránil zuby,měl jsem náznak na paradentozu a poslal mě do Havl.Brodu k panu zubaři Čurdovi a ten mi udělal operaci dásně a už je to dalších 17 let.A dodnes chodím k obou zubařum a jsem velmi spokojený a taky hlavně nejsou žadný zlatokopové jako spousta jiných zubařu co slýchám od přátele.Sám nevím ke kterému novému zubaři půjdu až tyhle dva nebudou moc pracovat...Petr


Když jsem do Ledče nastopil jako absolvent ve svých 24 letech, ujal se mě pan doktor- byl ve vedlejší ordinaci a musel si se mnou mnohé vytrpět,protože jako každý začínající jsem nic neuměl. Ani jednou mi nedal najevo nadřazenost nebo nějaký úšklebek. Vděčím mu za mnohé co dnes umím a co mne naučil. V té dávné době mi trhal osmičku dvě a třičtvrtě dodiny. Nikdo se mi od té doby tak lidsky nevěnoval jako on. I po tolika letech děkuji. dr.Spálovský


je dobrý


J

Dobrý zubař používá sice starší metody ale netahá z nikoho zbytečně peníze. Za stejnou plombu si jinde nechají tvrdě zaplatit a tvrdí Vám že máte něco víc.Výše uvedené hodnocení panem Wurmem jen potvrzuje co se v Ledči děje.Tak se totiž náhodou jmenuje manžel konkurentky.


S

Mám velmi dobrou osobní zkušenost a mohu jen doporučit


S

pan doktor Kroutil je moc hodný a nejlepší zubař na vysočině. Navíc jeho syn je můj třídní učitel na kterého také musím říci jne samou chválu.....
Myslím že na vysočině lepšího zubaře nenajdete......komentáře které jso níže uvedené nechápu.....skuste si zajít do Zruče nad Sázavou k paní doktorce Kovandové.....pak poznáte co je to špatný zubař!!


T

Teda Ledečáci,tohoto rádoby zubaře vám nepřeju.Byl jsem u něj o prázdninách jako projíždějící turista.Byl neochotný,arogantní.Když můj stomatolog viděl co mi udělal v ústech,tak mi řekl.To dělal jistě dr.Kroutil!Je "vyhlášený" široko daleko.Můj p.doktor říkal ať se drží tenisové rakety a nikdy ať ji nepouští.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor Kroutil je velmi šikovný a zkušený ve svém oboru,už k němu docházím několik let a proto ho mohu jen chvalit a vřele DOPORUČIT.


dost slabý,nejhorší je,že když máte několik kazů,tak neudělá vše najednou,ale každej kaz vyvrtá tak po měsíci..děs

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti