MUDr. Jaroslav Kroutil

Zubař Více

Ledeč nad Sázavou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou

V 17 letech mi zachránil zuby,měl jsem náznak na paradentozu a poslal mě do Havl.Brodu k panu zubaři Čurdovi a ten mi udělal operaci dásně a už je to dalších 17 let.A dodnes chodím k obou zubařum a jsem velmi spokojený a taky hlavně nejsou žadný zlatokopové jako spousta jiných zubařu co slýchám od přátele.Sám nevím ke kterému novému zubaři půjdu až tyhle dva nebudou moc pracovat...Petr

Když jsem do Ledče nastopil jako absolvent ve svých 24 letech, ujal se mě pan doktor- byl ve vedlejší ordinaci a musel si se mnou mnohé vytrpět,protože jako každý začínající jsem nic neuměl. Ani jednou mi nedal najevo nadřazenost nebo nějaký úšklebek. Vděčím mu za mnohé co dnes umím a co mne naučil. V té dávné době mi trhal osmičku dvě a třičtvrtě dodiny. Nikdo se mi od té doby tak lidsky nevěnoval jako on. I po tolika letech děkuji. dr.Spálovský

je dobrý

Dobrý zubař používá sice starší metody ale netahá z nikoho zbytečně peníze. Za stejnou plombu si jinde nechají tvrdě zaplatit a tvrdí Vám že máte něco víc.Výše uvedené hodnocení panem Wurmem jen potvrzuje co se v Ledči děje.Tak se totiž náhodou jmenuje manžel konkurentky.

Mám velmi dobrou osobní zkušenost a mohu jen doporučit

pan doktor Kroutil je moc hodný a nejlepší zubař na vysočině. Navíc jeho syn je můj třídní učitel na kterého také musím říci jne samou chválu.....
Myslím že na vysočině lepšího zubaře nenajdete......komentáře které jso níže uvedené nechápu.....skuste si zajít do Zruče nad Sázavou k paní doktorce Kovandové.....pak poznáte co je to špatný zubař!!

Teda Ledečáci,tohoto rádoby zubaře vám nepřeju.Byl jsem u něj o prázdninách jako projíždějící turista.Byl neochotný,arogantní.Když můj stomatolog viděl co mi udělal v ústech,tak mi řekl.To dělal jistě dr.Kroutil!Je "vyhlášený" široko daleko.Můj p.doktor říkal ať se drží tenisové rakety a nikdy ať ji nepouští.

Pan doktor Kroutil je velmi šikovný a zkušený ve svém oboru,už k němu docházím několik let a proto ho mohu jen chvalit a vřele DOPORUČIT.

dost slabý,nejhorší je,že když máte několik kazů,tak neudělá vše najednou,ale každej kaz vyvrtá tak po měsíci..děs