MUDr. Jaroslav Křepela

Mariánské Lázně 1 adresa

Ordinace praktického ženského lékaře
U Zastávky 334, Mariánské Lázně

Umístění: Ordinace praktického ženského lékaře

Musím se taky přidat k názoru že s panem Dr.Krepelou jsem spokojena.Chodim k němu už 18 let a všechny 3 moje děti se mnou sestřička i pan doktor doslova odnosili.Dojizdim k němu 30km a přesto bych nemenila.Dekuji sestro Dášo i pane doktore!Hanka Nejedlá (Malátová)

S panem doktorem jsem velice spokojená. Chodím k němu už léta a řadí se mezi vynikající specialisty. Nikdy nic nezanedbal, naopak, je velice pečlivý. Sestřičky musím pochválit, jejich jednání je profesionální. Tak by to mělo být, přijít do ordinace, mít důvěru v lékaře a nebát se. Jeho soukromý život sem nepatří.

Pan doktor je velmi vlídný i profesionální. Mám ho velmi ráda, chodím k němu sice nerada (pokaždé se hrozně bojím), ale po přívětivém přijetí sestřičky strach trošku zmizí. Jsou skvělá dvojka a moc jim fandím. Kéž by byli všichni takoví! Velmi si obou vážím. Chodím do ordinace již léta a moje maminka také. Díky panu doktorovi mám dva krásné zdravé kluky a zdravou maminku. Děkuji za vše.

Pan doktor je velice pečlivý.. Některá vyšetření bude raději několikrát opakovat, dokud si nebude jistý.. Nikdy mi pan doktor nedělal jen fofr vyšetření, aby se neřeklo. Vždy vše pečlivě. Dokonce tak moc, že z preventivní (1x ročně) prohlídky se stala téměř každý třetí měsíc návštěva. Lékaře jsem ale musela změnit,protože když jsem žádala o vyzvednutí receptu, téměř nikdy mi nebylo vyhověno jen tak. Vždy mi sestra ve spisu našla "něco" kvůli čemu musím nejprve k panu doktorovi na prohlídku. Pokaždé se ale objevil další a další a další záznam, až docházelo i tomu, že jsem jela 70 km, proto aby mi pan doktor řekl, že je třeba čtvrtek a nové testy dělat nebudeme, nebo že jsme jezdil nemusela.. Přisuzuji to spíše nekompetentnosti mladší sestry.

** Dobrý den všem :-) Chtěla bych touto formou vyjádřit svůj vděk gynekologické ordinaci pod vedením MUDr. Jaroslav Křepela. Přeji Vám všem zdraví,lásku a vždy alespoň kousek štěstí v tu pravou chvíli... Se srdečným pozdravem S.Simona Cheb**

K p. Křepelovi chodím od 16 let a s problémem jsem se také nesetkala, naopak! Je jasné, že nikdy nebude každý stoprocentně spokojený. Kdo není, ať si doktora změní. Já jsem a jsem ráda že doktora měnit nemusím :) Š.N.ML

Pan MUDr.Krepřela je perfekcionalista a je to dobrý člověk i lékar.

dobrí den, zdarvim fšechni holki ot doktora, moc se mi libite, ja sam sem predelanej muzskej na zenskou, a vsem vam zavidim, ze va doktor krasne visetri, mne totiz odmitl a sem velemi urazena, nestyda jeden ...

mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti. moc mi pomohl , když mě zanedbala jina lekarka, moc mu dekuji za rychle a jasne jednani. zachranil mi moje miminko a za to mu budu vzdycky vdecna. Sestricky jsou obe moc hodne, to ze se nektere pacientky neumi chovat je nekdy vede k tomu, ze jsou razne a nekdy i neprijemne....byt na jejich miste bych opravdu nechtela, kdyz si nekdo mysli, ze kvuli nim se hned prestane tocit zemekoule..... dala bych jim metál za jejich trpelivost s nekterými radoby dámami....pana doktora doporucuji. jeste jednou moc dekuji za jeho pomoc! Monika

nejlepsi