Ordinace alergologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Ordinace alergologie
Podolská 152/137, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

mam naprosto stejnou zkusenost jako Host ze 4. brezna, par testu, nic nezjistil, a jen pise recepty, hlavne v podoli ordinuje jen dva dny a z toho ve ctvrtek je tam pouze od osmi do deseti, ma dve praxe a tuto v podoli naprosto zanedbava, kdyz prijdu s problemem, jen krci rameny a rika, no to vite no, uz nejsme nejmladsi, profik co ?!

Docházím si také jen pro recept zaplatím 30kč ( jen za předání receptu ).

Pozor na tohoto výtečníka, jeho prioritou bohužel není léčit, ale vydělat peníze. Trvalo mi několik let než mi to došlo :-( Snad Vám tento komentář pomůže pochopit to dřív. Kromě testů na ruce se pravděpodobně nedočkáte žádných lepších vyšetření a pak už jen budete chodit pro recept na Xyzal. Všimněte si, že recept Vám nikdy nedá sestra ve dveřích, pan doktor Vás vždy pozve dál a zeptá se Vás, jak se máte. To ovšem nedělá ze zájmu, jak se na první pohled může zdát, jde o to, že touto otázkou Vás právě "vyšetřil". A protože Vás vyšetřil, má právo vybrat od Vás regulační poplatek a po Vašem odchodu vyšetření naúčtovat Vaší pojišťovně :-) Tento scénář s Vámi bude opakovat každé 3 měsíce přesto, že lze vystavit tzv. opakovací recept až na jeden rok dopředu. O tom se Vám ale samozřejmě zapomene zmínit, není to dobré pro business :-(

V době, kdy mi ještě nebylo 15let by pro mě tento doktor udělal první poslední s mojí léčbou, ale od té doby, co tam chodím sama mnou opovrhuje a dokonce mi vynadal za jednu z mojich alergií, že neexistuje. To jsem se pak musela dozvědět u jiných doktorů, že tento pan doktor se opravdu mílil. Asi to je podle toho, jak mu lidé padnou do oka.

S péčí jsem velmi spokojena. Léčím se u as.Hrušky mnoho let, vždy je velmi ochotný,vše mi vysvětlí.Léky, které mi předepisuje mi velmi pomáhají!

Výborný doktor, opravdový profesional ve svém obru. Chodím k němu už dost dlouho a co mi předepsal to mě dicky pomohlo.

Rozhodně nedoporučuji. Léčba velmi pasivní a několik let stále stejná, bez větších vyšetření či rozborů krve a podobně. Po změně lékaře znatelné zlepšení stavu. Navíc lékař vybírá poplatky, na které nemá nárok, ale trvá na nich (např.poplatek za recept už v ordinaci).

doporučuji