MUDr.

Jaroslav Dufek

Neurolog

Kontaktní informace

• S panem doktorem jsem moc spokojen.Má i příjemnou atraktyvní sestřičku.Moc příjemná spolupráce s nimi.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Provádíme pouze vyšetření alektromyografické (EMG) a vyšetření evokovaných potenciálů (EP).
      Z důvodu různého trvání jednotlivých vyšetření objednáváme pouze telefonicky na základě požadavků odesílajícího lékaře uvedených na žádance k EMG vyšetření. Tuto si, prosím, připravte před telefonickým objednáním.

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• M

S vysetrenim a pristupem k pacientovi jsem byla velmi nespokojena. Pacientovi nevysvetli, co ho ceka, jake jsou moznosti vysetreni. S pacientem se nebavi, hovori se sestrou o ostatnich pacientech. To, ze mam uvolnit ruku, mi rekli az po minute vysetrovani. Odstrasujici je i hygienicky stav vysetrujicich pomucek - po ostatnich pacientech mokre suche zipy, ktere uz nejsou nejnovejsi, body na rukou Vam oznacuji propiskou. Jak prijdete, tak i odejdete, navic s neprijemnym pocitem. Sestricky jsou prijemne, ale ty Vam diagnosu nestanovi. Pani doktorka Filipicova pri vstupnim neurologickem vysetreni by mohla byt take mene netrpeliva a empaticka.

MUDr. Jaroslav Dufek2015-04-28

Hodnocením paní Michaely jsem velmi zaskočený, mrzí mě a donutilo mě reagovat.
      Snažili jsme se jí vyjít vstříc a vše vyšetřit při jedné návštěvě, aby nemusela k EMG a neurologické kontrole cestovat ze svého vídeňského bydliště ještě jednou. Celou dobu vyšetření jsme se normálně bavili a vše jí bylo vysvětleno. Neměla žádné námitky a připomínky a vyšetření proběhlo normálně, výsledek jí byl sdělen a slušně jsme se rozešli.
      K mému nepochopení hodnocení přispívá i to, že mě – tak špatného lékaře – ještě telefonicky konzultovala následující týden po vyšetření.
      Přeji jí, aby si našla lékaře podle svých představ.
      Jaroslav Dufek

• Vynikající odborník, příjemné vysupování. Pocit jistoty, že ví co dělá. Doporučuji

• Pan doktor je ochotný a dobrý diagnostik.Vřele doporučuji.

• Výborný specialista na EMG.