Adaptivní návštěvy pro děti

Hypnóza +5 Více

Léčené nemoci

• Alergie
  • Ekzém

Dr.Pelčík mi uzdravil před dvěma lety rameno po první injekci.Předtím jsem jinde absolvoval mnoho obstřiků-na nic! Na hroznou alergii mi dává taky -včelku-která mi pomůže na 3 až 6 měsíců,stále se prodlužuje doba úlevy.Po aplikaci -včelky-druhý den zahazuji všechny kapesníky.Pan Dr Pelčík je k o u z e l n í k.

V roce 2000 jsem byla u pana doktora Pelčíka na akupunkutře ohledně zlozvyku kouření. Od té doby nekouřím, nebyly žádné "absťáky", žádné "nervy".... Fakt před panem doktorem smekám.

Chodila jsem do BIOMEDU na rehabilitaci, paní doktorka byla příjemná, s prací rehabilitační pracovnice Renaty jsem byla velice spokojená.Věškeré rehabilitační práce prováděla svědomitě a hlavně mě to pomohlo. V případě zdravotních potíží doporučuji všem obrátit se na toto zdravotní středisko.

Mně pan dr. Pelčík také velmi pomohl, trápily mně jarní alergie a po hom. injekci a laser. akupunktuře jsem mohla vysadit Zyrtec, který jsem doposud musela celé tři měsíce v kuse užívat. Musím to zaklepat, ale tato léčba mi zabírá a jsem ráda, že jsem mohla chem. léky hodit do koše. I když je tato léčba dražší, vyplatí se to..:-)

C

Už chodím do ordinace MUDr.Pelčíka téměř 15 let, a vždy jsem pečlivě vyšetřena, v případě nutnosti dostanu doporučení na odborné vyšetření, rehabilitace dobře vybavená a příjemné sestry, nikdy není dlouhé čekání, Mohu všem doporučit.

pan doktor si myslí, že umí vyléčit vše od bolesti páteře, po gynekologické problémy.
Byla jsem tam párkrát, a už mě tam neuvidí. Jeho vyšetření bylo dost nestandartní.

K panu doktorovi jezdím už léta,vždy mi pomohl s jakýmkoliv problémem,s ktrým si nevěděli jiní lékaři.Vždy poradí a vyslechne.Je to lékař s lidským srdcem.Je neustále v obraze a vždy má něco v rukávu :o).Velice doporučuji.

Dr.Pelčíka mohu všem jen doporučit. Má velmi příjemné vystupování, pacienta trpělivě vyslechne a nad léčbou přemýšlí a ne, že jen předepíše léky. Obě sestřičky, v ordinaci a na rehabilitaci, jsou vstřícné a příjemné. Čekací doby nejsou ve srovnání s ostatními lékaři nijak mimořádné, po objednání jdete na řadu okamžitě.

Chodila jsem do BIOMEDu na rehabilitaci.Paní doktorka milá, sestřička Petra je naprosto vynikající s lidským a profesionálním přístupem k pacientům. Velmi krátké čekací lhůty, když jste objednáni, jdete na řadu vždy přesně. Moc mi pomohli.

Pan doktor mi vyléčil několikaleté problémy s výtoky. díky moc!