Tyršova 2346, Karviná
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc a prosba o pomoc

Kvalitní nezávislý lékař, fundovaný, s lidským přístupem k pacientovi, z kterého mohou mít obavy jen simulanti a ignoranti ! :-)
Moderní zařízení čekárny a ordinace, vyzdvihuje MUDr. Kukucze o mnoho levelů výše, než je nabízeno doposud v mnohých jiných zařízeních .
Pana doktora znám ještě z Darkova a dodnes jsem neměl důvod měnit, což je jeho známkou kvality a úcty k němu.
A kdož nesouhlasí s mou recenzí, vrátit se výše k mému 1. odstavci :-)
Mnoho dobrého přeji v budoucnu, Vám i pacientům!

Pan doktor, byl vždy příjemný, velmi dobře poradí a vyléčí.

Velmi dobrý odborník. Lékař na svém místě. Jsem jeho dlouhodobý pacient,zatím jsem byl vždy spokojený.

Nepříspívám, ale tohle mne vyprovokovalo. Tys fakt po něm chtěl na "varixi" neschopenku? A Foldina ti ji pak dal?
Díky pane doktore, pokud to čtete. Jste chlap na svém místě, ne třasořitka, co na každé píchnutí každému radší dá lístek, aby měl klid. Já jsem u něj spokojený celé roky a nikdy jsem si nestěžoval na nedostatečné vyšetření, jednou jenom sedíme a mluvíme a ani mi nenapsal léky jen poradil, uklidnil, jindy mne svlékl do slipů a pak udělal hromadu odběrů a vyšetření. Kukucz je chlap s gulema!

Doporučuji

Pana doktora znám už 15 let a nikdy mě nezklamal.

Velmi dobrý diagnostik, vždy hledá optimální řešení pro pacienta. Můj lékař je již 18 let, nikdy nezklamal, mám k němu plnou důvěru.

Lékař jak má být !!! Schopný, ohleduplný a lidský ! A hlavně si na nic nehraje a léčí!

Chodím k němu od roku 1993. Pracuje rychle, přesně, nenechá nikoho u sebe se zbytečně vykecávat. Jednou u mně nesouhlasil s nálezem "odborníka" a ukázalo se po čase, že měl pravdu on a ne "odborník". Naprosto spolehlivý, ordinace není nikdy zavřená, i když má dovolenou je tam sestra, která poradí a vyřídí třeba papíry. Nižší ceny než praktický lékař mé ženy. V čekárně hodně cizinců. Škoda, že nebere nové pacienty, doporučoval bych ho známým.