Can-Med, s.r.o., PL pro dospělé
V Aleji 722, Karviná

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi dobrý praktický lékař, velmi vstřícný a chápavý. Prostě odborník na svém místě a na nic si nehraje.

Velmi - velmi špatný přístup. NEDOPORUČUJÍ!! Do teď jsem u něj byla 2x, pokaždé ani nezvedne hlavu od počítače. mám pocit, že se cítí strašně obtěžován, že jsem tam vůbec přišla, arogantní a neprofesionální jednání. Mám problémy s otokem nohou, dostala jsem pouze doplněk stravy. Nevyšetřil mne vůbec, ani se nepodíval na moje otekle nohy. Jen mi hodil krabičku nějakých pilulek, které dostal od obchodního zástupce nějaké firmy, ani mi nenapsal na krabičku jak to mám brát, když jsem se ho zeptala jak to mám brát, řekl že to tam někde je napsaný, když jsem rozbalila krabičku, zjistila jsem že tam ani není příbalový letáček, tak že vůbec nevím vlastně co to beru, na co , a co to se mnou udělá, jo mimochodem, mám nemocné játra, a jsem zvědava co ty pilulky se mnou udělají. Takže mám vodu v končetinách, ale ten mi nedá ani záznam z vyšetření , ale 30kč sestra zkasírovala. Upřímně řečeno, chystám se ho zažalovat, a každopádně změnit obvodního lékaře... Těžce nedoporučují. A vy pane doktore, měl by jste se vzpamatovat, vy jako doktor, nejste absolutně na svém místě.

Čím starší, tím lepší.

Tak často k němu nechodím, abych mohl soudit a vlastně ani nevím jaký by praktický doktor měl být a s nikým ho nemohu srovnat, protože je jediný u koho jsem byl.takže tak

Mám s nim dobré zkušenosti, dovede pomoci, je ochoten za pacientem zajít a povzbudit ho na duše. Skvělý diagnostik.

Mne tedy vždy vyhověl a vyšel vstříc.

Těžko soudit, já po něm vlastně nikdy nic co má co do činění s lékařstvím nechtěl, nikdy jsem nebyl nemocný a v otázkách byrokracie mi vždycky vyšel vstříc (povinné prohlídky pro nějaká potvrzení, zapůjčení karty, očkování...)

U tohoto lékaře jsem byla pouze jednou a stačilo mi! Přesně jak tady někteří píší.. Jednalo se o preventivní prohlídku z práce. Celou dobu jsem musela být jenom v kalhotkách!!! Strávila jsem tam takhle asi 15 minut, tak si asi dovedete představit jak jsem se cítila.. Hrůza!!! Všem přeji ať s ním máte lepší zkušenosti než já..

Supr lékař.Blanka

Dobrý, ochotný, nadstandardní praktický lékař.