Jarmila Valná, praktický lékař Most

MUDr. Jarmila Valná

Uložit

Praktický lékař Více

23 názorů

Uložit


Adresa

K. H. Borovského 518/136, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

K paní doktorce Valné nechodím moc dlouho, ale byla jsem překvapená, že u těhotenské prohlídky mi byl testován zrak, sluch a barvoslepost. Také mě překvapilo, že si sestřička k sobě pozve 3 lidi naráz a já pak poslouchám jaké problémy mají jiní lidé, což mi připadá neetické. Nemluvě o tom, že jakmile končí pracovní doba, tak mají čekající v čekárně smůlu.

Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie

Paní doktorka Valná je milá a ochotná. Nicméně to neznamená, že je dobrá lékařka. Člověk si spíš nemoc musí rozpoznat sám. Zarazilo mě naposled, když jsem přišla s papírem z pohotovosti a měla jsem pokračovat v léčbě antibotikama, nechápala, na co chci další antibiotika, když jsem jedny brala UŽ CELÉ 3 DNY! To že nemám po angíně chodit na sedimentaci mě také překvapilo. Osobní přístup má skvělý, ovšem o jejich schopnostech někdy pochybuji.

Paní doktorová-lékařová Jarmila Valná je člověk. Jako všichni ostatní. Navíc je ale lékař/lékařka, a jako taková je super. Jsa dostatečně, až přemíru stár, mám různé zdravotní potíže. Nejenže pozorně vyslechne, poradí, ale poptá se i na rodinu, na kocourky, které máme, a když už musm po vyšetření a předepsání léků odejít, nejraději bych ještě zůstal a povídal si. Má neskutečné vcítění do pacientovy duše, do jeho zdravotních problémů. Umí krásně vysvětlit každý problém, umí povzbudit.
A její zdravotní sestra? Je stejně milá, veselá, chápavá. Je prostě super. Až mě někdy mrzí že nejsem víc nemocný, abych k těm dvěma skvělým ženám chodil častěji. Manželka, stejně jako dcera, která k nim chodí, je obě hodností stejně. Jsou prostě sqělé!

DNES JSEM BYLA U PANÍ DOKTORKY PO VÍCE JAK DVOU LETECH A JE POŘÁD STEJNĚ PŘÍJEMNÁ.JE TAM ZMĚNA-JINÁ SESTŘIČKA-ALE I TA JE VELMI PŘÍJEMNÁ,JEN TAK DÁL.DÍKY.ŠVÁCHOVÁ

K PANÍ DOKTORCE UŽ CHODÍM 15LET A JE STÁLE STEJNĚ PŘÍJEMNÁ.

Paní doktorka je skvělá. Po všechny roky, co k ní chodíme, jsme jednou jedinkrát nezaznamenali nic, co by nás přimělo přehlásit si k jinému lékaři. Je neskutečně lidská. Vyslechne nás, poptá se i na domácí mazlíčky, rodinné problémy... Chodí k ní i naše dcera a sdílí stejný názor. Paní doktorka nemá chybu a jsme rádi, že ji máme.

Ověřený profil

Paní Doktorka !!!!!
Je opravdu Paní DOKTORKA !!!!!!
Je milá, příjemná,ochotná a velmi profesionální, vždy dobře poradila a to nejdůležitější VYLÉČILA!!!
Přeji jí hodně zdraví a štěstí!!!!
Pavel Staševský

Pokud přidám/e hodnocení, budeme nosit dříví do lesa. I přes své stáří to ale pro paní doktorku podniknu a vezmu pořádnou nůši. Musím napsat jen samou chválu. Poslední dobou k ní musím/e častěji, než bychom si přáli. Vždycky jdeme rádi. Čeká nás příjemná sestřička, ale hlavně milá, dobrosrdečná a chápající paní doktorka Jarmilka. Někdy lituji že nejsem víc nemocný, abych k ní mohl chodit častěji. Je opravdu pro nás potěšením její lidský přístup. Přejeme jí všechno jen to dobré v její praxi a slušné pacienty. Mařenka a Jiříček Jelínkovi.

Ověřený profil

To co pro mne a mou manželku dělá paní doktorka by nikdo jiný neudělal!
léčím se u ní už 20 let a nikdy jsem s ní neměl nejmenší problém je vždy vstřícná a ochotná pomoci!Já a má manželka k ní chodíme rádi vždy si najde čas popovídat si s námi a poradit !
Děkujeme paní doktorko!
cyril a Helča Nistorovy!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti