Ord. praktického lékaře pro dospělé
K. H. Borovského 518/136, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Já bych řekl, že starší doktoři léčí stejně jak za komunistů, a to se nezmění, to je vnich, sestřička vůbec ale vůbec, nezveda telefon,takže máte smůlu, ale to určitě víte,více psát nebudu to by bylo na celý den.

K paní doktorce Valné nechodím moc dlouho, ale byla jsem překvapená, že u těhotenské prohlídky mi byl testován zrak, sluch a barvoslepost. Také mě překvapilo, že si sestřička k sobě pozve 3 lidi naráz a já pak poslouchám jaké problémy mají jiní lidé, což mi připadá neetické. Nemluvě o tom, že jakmile končí pracovní doba, tak mají čekající v čekárně smůlu.

Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie

Paní doktorka Valná je milá a ochotná. Nicméně to neznamená, že je dobrá lékařka. Člověk si spíš nemoc musí rozpoznat sám. Zarazilo mě naposled, když jsem přišla s papírem z pohotovosti a měla jsem pokračovat v léčbě antibotikama, nechápala, na co chci další antibiotika, když jsem jedny brala UŽ CELÉ 3 DNY! To že nemám po angíně chodit na sedimentaci mě také překvapilo. Osobní přístup má skvělý, ovšem o jejich schopnostech někdy pochybuji.

Paní doktorová-lékařová Jarmila Valná je člověk. Jako všichni ostatní. Navíc je ale lékař/lékařka, a jako taková je super. Jsa dostatečně, až přemíru stár, mám různé zdravotní potíže. Nejenže pozorně vyslechne, poradí, ale poptá se i na rodinu, na kocourky, které máme, a když už musm po vyšetření a předepsání léků odejít, nejraději bych ještě zůstal a povídal si. Má neskutečné vcítění do pacientovy duše, do jeho zdravotních problémů. Umí krásně vysvětlit každý problém, umí povzbudit.
A její zdravotní sestra? Je stejně milá, veselá, chápavá. Je prostě super. Až mě někdy mrzí že nejsem víc nemocný, abych k těm dvěma skvělým ženám chodil častěji. Manželka, stejně jako dcera, která k nim chodí, je obě hodností stejně. Jsou prostě sqělé!

DNES JSEM BYLA U PANÍ DOKTORKY PO VÍCE JAK DVOU LETECH A JE POŘÁD STEJNĚ PŘÍJEMNÁ.JE TAM ZMĚNA-JINÁ SESTŘIČKA-ALE I TA JE VELMI PŘÍJEMNÁ,JEN TAK DÁL.DÍKY.ŠVÁCHOVÁ

K PANÍ DOKTORCE UŽ CHODÍM 15LET A JE STÁLE STEJNĚ PŘÍJEMNÁ.

Paní doktorka je skvělá. Po všechny roky, co k ní chodíme, jsme jednou jedinkrát nezaznamenali nic, co by nás přimělo přehlásit si k jinému lékaři. Je neskutečně lidská. Vyslechne nás, poptá se i na domácí mazlíčky, rodinné problémy... Chodí k ní i naše dcera a sdílí stejný názor. Paní doktorka nemá chybu a jsme rádi, že ji máme.

Paní Doktorka !!!!!
Je opravdu Paní DOKTORKA !!!!!!
Je milá, příjemná,ochotná a velmi profesionální, vždy dobře poradila a to nejdůležitější VYLÉČILA!!!
Přeji jí hodně zdraví a štěstí!!!!
Pavel Staševský

Pokud přidám/e hodnocení, budeme nosit dříví do lesa. I přes své stáří to ale pro paní doktorku podniknu a vezmu pořádnou nůši. Musím napsat jen samou chválu. Poslední dobou k ní musím/e častěji, než bychom si přáli. Vždycky jdeme rádi. Čeká nás příjemná sestřička, ale hlavně milá, dobrosrdečná a chápající paní doktorka Jarmilka. Někdy lituji že nejsem víc nemocný, abych k ní mohl chodit častěji. Je opravdu pro nás potěšením její lidský přístup. Přejeme jí všechno jen to dobré v její praxi a slušné pacienty. Mařenka a Jiříček Jelínkovi.