Jarmila Němcová, pediatr Třebíč

MUDr. Jarmila Němcová

Uložit

Pediatr Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Marie Majerové 750, Třebíč
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Díky paní doktorce se u naší dcery velmi brzy přišlo na onemocnění SMA. Paní doktorka je velmi pečlivá a neponechá nic náhodě. Kdyby mi tehdy na 6 týdenní kontrole řekla, že je dcerka jen líná (jak plno lékařů často o dětech tvrdí), tak by dceři diagnózu tak rychle neurčili a nedostala by léčbu v tak rekordním čase, což by napáchalo velké škody na dceřině zdraví. Nikdy jí nepřestaneme být vděční.


M
Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená, přešli jsme od pani doktorky, která syna zanedbala.Paní Dr.Němcová mě se synem poslala na veškeré vyšetření, jsem s ní velice spokojená je milá, příjemě se s ní komunikuje a vždy když potřebuji poradit zavolám ji a skvěle poradí.Mohu vřele doporučit je profesionál.


J
Ověřeny pacient

Chodila jsem k ní já, chodí k ní i moje děti. Je pečlivá, milá, nic nezanedbá. Vše mi pořádně vysvětlí.


L
Ověřeny pacient

Naši rodinu paní doktorka ošetřuje již 30 let a jsme více než spokojeni. Vždy je velmi příjemná, velmi pozorná, k dětem příjemná, mě vše vždy velmi srozumitelně vysvětlí, nic nepodcení. Děti se těší do její krásné ordinace. Můžu jen doporučit.


R
Ověřeny pacient

Nejlepší dětská lékařka, jakou jsme si mohli pro naše děti přát!!!Je vždy příjemná a usměvavá, plná zájmu a nic nenechává náhodě.Myslím,že je vynikající odborník a má i skvělou sestřičku. Děti se vždy na návštěvu velice těší!!! Děkujeme!!! :)


G
Ověřeny pacient

JSEM VELICE SPOKOJENÁ....PŘISTĚHOVALA JSEM SE TADY A HNED OD ZAČÁTKU MI PANÍ DOKTORKA VE VŠEM POMOHLA A PORADILA I PŘI PŘEVZETÍ MOJÍCH DVOU SYNU SI UDĚLALA S NĚMI CELKOVOU PROHLÍDKU...TEĎ MÁM JEŠTĚ DVOU ROČNÍHO SYNA A VŽDYCKY JE NA MALÉHO PŘÍJEMNÁ A HLAVNĚ VELMI POZORNÁ. A VELICE PEČLIVA NEŽ,ABY NĚCO ZANEDBALA VŽDY UDĚLÁ A POŠLE NA VEŠKERÉ VYŠETŘENÍ.
ALE ONO NEZÁLEŽÍ JENOM NA DOKTORECH,ALE I NA LIDECH JAK SE SAMI CHOVAJÍ A NEBO SPÍŠ JAK SE STARAJÍ O SVÉ DĚTI PAK SE NEMŮŽOU DIVIT,KDYŽ JÍM DOKTOŘI NĚCO VYTKNOU!!!!! MUSÍM POCHVÁLIT I PANI SETŘIČKU!!!


Ověřeny pacient

Jsme velice spokojeni. Paní doktorka vždy ochotná a vstřícná a s dětmi má velikou trpělivost. Jsem ráda, že jsme vybrali dětem tuto paní doktorku.


Ověřeny pacient

chodím k ní od narození syna. Vždy měla lidký přístup a snažila se pomoc. Moc krát jsme se nasmáli :-) Je to člověk na svém místě!!!!! Sestřička je velice příjemná a vždy s námi příjemně komunikuje.


Velmi ochotná, vstřícná, škoda že takových lékařů není více


Paní doktorka je výborná.Zachránila mi dítě!!!!!!Kdybych zůstala u předešlé lékařky tak bylo možná pozdě.Pokud máme nějaké problémy tak nám vždy pomůže.Je moc ochotná a milá.To se ale nedá říci o její zdravotní sestře.Je nepříjemná, neusmějě se a to by sestra u dětského lékaře měla.Malý pacienti si to zaslouží.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti