Praktický lékař pro děti a dorost
U Stavidel 846, Železný Brod

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Normální přístup, člověk se vše dozví. Vždy pomohla.

Tuto paní doktorku nemůžu doporučit, jsem s ní velmi nespokojena. Dlouhé čekání v čekárně (5 minut pacient a následně 10 minut nikdo), odebírání krve bez rukavic, do zkumavky na moč a následné přelívání do nové (né že by se spletla, ale dělá to pokaždé), o změření tlaku či odebrání krve si musíte říct, není schopna vám sdělit ani diagnózu.. Pokud hledáte dětského lékaře v okolí Železného Brodu, běžte jinam..

Jsem s paní doktorkou spokojena,má lidský přístup.Jsem spokojená i se setřičkou.

paní doktorka není moc dobrá, problémy moc neřeší máme s ní špatné zkušennosti, dítě pošle na vyšetření až na žádost rodičů, občas něco přehlédne, ale asi to ostatním pacientům nevadí.Mně to tedy vadí.

Je velmi příjemná lékařka.S jejím lidským přístupem a postupem léčby jsme spokojeni.
Doporučuji!

Paní doktorka umí možná léčit,ale jen některé pacienty.V pracovní době si sestra i doktorka vyřizují soukromé věci takže v čekárně strávíme hodně času.Některé problémy pacientů bere na lehkou váhu,a některé léčebné postupy nejsou dobré.Paní doktorka léčí nemoc třeba i několik týdnů,ale nenapadne ji najít příčinu nemoci a tím urychlit a efektivněji zlepšit léčbu.No vždyt pacient musí platit poplatky a když tam musí vícekrát tak tím líp pro zdravotnictví.No možná by i lékaři měli platit poplatky za zdlouhavé a nekdy i zbytečné léčení,neléčení pacientů.Paní doktorka i zdravotní sestra mi prostě nesedí.

Nemám proti paní doktorce žádné výhrady