Mariánské náměstí 617/1, Brno

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

S paní doktorkou jsem zatím spokojena, zdá se mi vstřícná a zodpovědná, provedla mi všechna doporučená vyšetření. Nevýhodou je delší doba v čekárně, neboť na preventivní vyšetření neobjednává na konkrétní čas.

Moc milá a příjemná oční lékařka. Dostala jsem na ni doporučení a doporučuji ji i dále svým známým. Doporučuji !

Velice lidská, empatická, odborně na úrovni. vybavení ordinace nadstandardní neplýtvá časem. profesionálka

Souhlasím, přešla jsem na doporučení a zatím jsem byla spokojená, takže doporučuji.

O

Nejpříjemnější oční lékařka. Neplýtvá časem klientů (pacientů). Umí reagovat i na urgentní případy. Příjemné prostředí. Usmívá se. Umí.

F

Paní MUDr. Jarmila Kočí je velmi vynikající oční lékařka. Pokud musím, jdu do její ordinace velmi ráda, i když vím, že mne čeká nepříjemné čištění očního kanálku. Paní doktorka je vždy příjemná, ochotná ošetřit, pomoci a poskytnout radu. Děkuji za její vstřícnost a laskavost. V dnešní době to v našich ordinacích není samozřejmostí. Vděčná pacienta - Ilona Fialová

Příjemná, se smyslem pro humor, své práci rozumí. Pomohla mi při lehkém zánětu spojivek. Chodí k ní celá rodina a všichi jsme naprosto spokojeni. Doporučuji!