Odborný lékař interní a diabetologie
Opavská 6116, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař interní a diabetologie

Rázně změnila mou předchozí léčbu předchozího lékaře. Přístup paní doktorky je velice empatický a stav mé cukrovky stabilizovala i změna v lécích, jež mne zbavila dosud používaných jednorázových aplikačních per. Změnu ošetřujícího lékaře tedy nelituji, ba právě naopak.

Byla sobotní půlnoc, když mě začal žaludek bolet tak, že jsem se nemohla ani hnout a svíjela se v nesnesitelných křečích. V 0:20 jsme tedy zavolali záchranku, která mimochodem měla dvě hodiny zpoždění a ačkoli to byly zřejmě nejdelší dvě hodiny v mém životě, dalo by se to prominout. Ovšem co následovalo po příjezdu paní Kebískové už se prominout nedá. Jasně bylo vidět, že jí mé volání o pomoc neskutečně obtěžuje, pohledem se mě zřejmě snažila zabít a její přístup snad ani nelze popsat... Sprostá, hrubá, arogantní, myslící si, že ví vše nejlíp, ovšem kromě toho, že mi do zadku píchla dvě injekce, mi jinak nepomohla. A co víc, nejen, že byla hrubá ke mě, k mé mamce si dovolovala ještě víc. Nutno ještě podotknout, že záchranka nemohla vyjet kopec k nám do ulice, protože silně nasněžilo, a tak byli pí Kebísková společně s panem řidičem donuceni kopec vyjít pěšky, avšak rozhodně bych to neviděla jako důvod chovat se tímto způsobem. (Samozřejmě se nás ještě arogantně zeptala, jestli je nelitujeme, že museli kopec vycházet pěšky.) Litovala jsem pana řidiče, který se za pí Kebískovou evidentně hodně styděl a chudák se její chování jakoby snažil omlouvat. Možná bude pro příště lepší trpět jako zvíře, než si do domu znovu pozvat pí Kebískovou!

C

Souhlasím s paní Šárkou Šiškovou,nebudu se opakovat,protože její komentář z 90sáti procent popisuje to,co bych tady napsala já...A to se mě ještě zeptala: Vy tady jdete tady s tím??Byla sobota 4ráno,do pondělka daleko já nemohla ani mluvit,bolesti v krku takové,že jsem nemohla spát a paní mi řekla tohle.Tak tomu říkám přístup,nejsou na té pohotovosti náhodou pro nás???Ještě zaplatíte 90kč a oni se tváří jako by jsme je tam snad obtěžovali.No mám angínu,a dost drsnou,a neříkám,že bych do nepřežila do pondělka,ale musela jsem do práce a taky od čeho tam sakra jsouPokud jí ta práce nebaví,nechápu proč jí dělá...Ať jde prodávat salámy do supermarketu a ať nepracuje s lidmi!!!!!Je mi jesné,že to číst určitě nebude,ale i přes to,jsem ráda,že to tady můžu napsat.Já se hlásím na zdravotní školu letos po třetí,příjimačky jsem zvládla,ale pro velký počet uchazečů mě nevzali,snad letos to konečně vyjde,a pokud ano slibuju sama sobě,že takhle jak se chová paní doktorka Kebísková se já k pacientům nikdy chovat nebudu....

S paní doktorkou Kebískovou jsem se setkala na pohotovosti poté, co jsem po dvoudenních vysokých teplotách doma několikrát zkolabovala a začaly mi trnout obě ruce.
S takovou dávkou arogance, povýšenosti a nadutosti jakou předvedla p. Kebísková jsem se snad ještě nesetkala!
Celé "vyšetření" trvalo cca 3 min, kdy jsem já popsala své potíže a p. Kebísková (aniž by se mě jakkoliv dotkla) zavelala sestře "dejte jí do zadku novalgin". Než mi sestra aplikovala injekci, milá paní doktorka odešla z ordinace aniž by mi cokoliv řekla, vysvětlila nebo se alespon rozloučila. Od sestry jsem dostala recept na antibiotoka a
odchod. Nedělám si iluze, že se p. Kebísková zastydí nebo snad změní své chování, ale pokud čte tyto řádky, nebo je čte někdo, kdo ji je může tlumočit - přeji vám paní Kebísková až vám bude zle (a ono jednou určitě bude), aby jste se dostala k stejně arogantnímu a nadutému kolegovi lékaři, jako jste vy.

Skvělá doktorka. Razantní, ale přesně to většina ufňukaných pacošů potřebuje. Nepotřebujeme mazat med kolem huby, ale potřebujeme znát pravou tvář nemoci, jinak nás nic nedonutí dodržovat léčbu. U cukrovky je léčba především na naší odpovědnosti a žádný doktor nás nemůže vyléčit. A přesně tohle dokáže paní doktorka. Dokáže nás nakopnout abychom se sami snažili. Mnoho takových lékařů není.

K této doktorce docházela má maminka. Dr. Kebísková ji obvinila z toho, že ji nepřinesla nějaké potvrzení a zabavila jí (neprávem)její glukometr. Po konzultaci s revizní lékařkou nám byl naštěstí vrácen. Jde ovšem ještě o mnohem závažnější věc. Paní doktorka byla na mou matku velmi hrubá a vulgární. Křičela na ni a použila výrazy: " bež do pr...", "blbá", "krávo".

Je super umí léčit a každý problém vyřeší.Po odborné stránce je na uroví a vy co píšete ty bláboly tak se podívejte do zrcadla a řekněte fuj!!!!!! co to píšu za nesmysly a navíc se ani nepodepíšu co ja jsem to za h....a

pani doktorka je razatni žena, ale mě vyhovuje. Moc nenamluví, řekne ale vše, co potřebuje. Jeji čas je vzacny a času malo. Pacientů moc a hnusnych !!!!! Držim palce p.doktorko

Dnes jsem se setkala s paní doktorkou na pohotovosti a měla jsem pocit, že ji velice obtěžuji! Vyšetření netrvalo snad ani půl minuty - takto si nepředstavuji přístup k pacientovi. Vůbec se nezmínila o tom, jak bylo ještě možné zmírnit následky, napsala ATB a hotovo!!!

nedobré výsledky, špatná léčba