Sam. ordinace PL - stomatologa
Svatopluka Čecha 253, Jičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K doktorům chodím více než ke komukoliv jinému za kvalitou. Proto léta neměním paní doktorku Junkovou za jiného stomatologa, byť je to pro mě časově a organizačně náročné a dojíždím z města, kde o stomastology není nouze.
Čekání v čekárně netěší nikoho, ale věřte mi, že zkušenost s prázdnou čekárnou, kterou jsem přece jenom z důvodu akutnosti musela podstoupit, byla otřesná - byla jsem ošetřena přesně na čas, ovšem nástroji snad z první republiky, bez sestry, špína, komunikace nula....
Oceňuji zapálení pro obor, investice do vybavení, materiálů, školení, pracovitost, profesiálnost + je paní doktorka příjemná na pohled i na poslech. :-)
Mrzí mě jednoduchost záporných hodnocení.

Jsem velice spokojená ,paní zubařka je hrozně moc milá,pečlivá ,žádná bolest i při tahání zubu.Děkuji moc Léna...

Milá a šikovná lékařka, která se léta stará o mé zuby. Když se objevil nějaký problém,vždy ho ochotně vyřešila. Nyní mám zuby v pořádku. Jsem spokojená a i když se někdy čeká,neměnila bych.

Milá, šikovná lékařka, která se už léta stará o moje zuby. Jsem velmi spokojena a neměnila bych. Někdy se déle čeká, ale za zdravé zuby to stojí.

Díky profesionalitě paní doktorky Junkové budu mít ve svých 24 letech první korunku. Vřele jí děkuji za to, že mi špatně ošetřila zub, a přesto že jsem k ní opakovaně chodila s tím, že mě zub bolí, tvrdila, že je to proto, že mi na něj tlačí nově rostoucí osmička. Nakonec mi ho po roce otevřela a zjistila, že je úplně zkažený a je potřeba to řešit korunkou za 4 500 kč. Vrchol všeho byl, že to konstatovala tvrzením "nějaká letitá plomba". Jinak jsem měla paní zubařku ráda, ale své zuby mám radši. :-)

S péčí paní doktorky o mé zuby jsem léta spokojen a neměnil bych. Jan

Můžu vřele doporučit. Paní doktorka mi dala zuby dohromady a ráda jsem si v čekárně počkala, rozhodně bych neměnila horší péči za kratší dobu čekání. Přístup byl vždy milý a profesionální.
Syna paní doktorky chválím ještě víc, péče i přístup je všen pacientům jsou více než nadstandardní.
Pacientka z Jičína.

Mám jiný názor na předchozí kritické hodnocení. Lékařská péče je výborná a nemohu si na pana doktora (syna paní doktorky) v nejmenším stěžovat. Je velmi vstřícný a má hezký přístup k pacientům. Pacientka z Jičína

Jsme velice spokojeni. Asi napsal ten divný pán, co nás chtěl všechny předběhnout a nebyl ani objednaný.Proto píšu, my jsme velice spokojeni s prací a jednáním.Čekala jsem naposledy 20 minut a nejsem VIP nebo to nevím:)

K této zubařce jsem chodila před lety. Přešla jsem k ní na přání mého tehdejšího přítele, protože k ní chodí celá jeho roidna a jsou s ní velmi spokojeni.
Když jsem k ní přišla s ním, šla jsem okamžitě na řadu. Když bez něj jsem čekala tři hodny, přestože jsem byla objědnána. Během vyšetření do zadní části odrinace, kde má křesílka, pouštěla své známe jinými dveřmi než ostatní pacienty,aby nemuseli čekat na ošetření s ostatními v čekárně.
Takže s negativními názory ohledně dlouhých čekacích dob a preferencí jejich známých mohu jen potvrdit.