Jelínkova 991, Třebíč

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Račerovická 3/967, Třebíč
MEDI s.r.o. - PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je nejen odborník ve své profesi, ale taky úžasný člověk. Bez jejího přičinění by náš syn nedostal šanci bojovat se zákeřnou nemocí. Děkujeme. Makovcovi

S paní doktorkou jsem velice spokojen a vůbec celá ordinace je na vysoké úrovni .Zdeněk Hradil

výborná paní doktorka chodí tam se synem a mužu jen doporučit nedává zbytečně antibiotika jako většina doktoru dělá CRP a vyčkává až jsou opravdu atb potřeba a jak tady někdo píše,že ji nutí očkování tak já jsem taky proti nepovinnéu očkování a stála při mě a klíštovku když jsem se ji ptala hned řekla,že NE,že je to zbytečné a zatěžující pro tělíčko dítěte jsem štastná,že mužeme být v její péči

Je skvělá, jsme u ní moc spokojení!!!

Team ordinace - Dr. Janovská a sestra Burianová je velmi pohodový, sehraný a velmi vstříčný. Vždy poradí, ať už po telefonu nebo osobně. K dětem přistupují obě velmi klidně, komunikují s nimi, vysvětlují následující výkony. Syn i dcera jsou v ordinaci klidní a pohodě. Dále velmi pozitivně hodnotím vybavení čekárny - hračky, stůl s pastelkami a papírem, časopisy. Není problém počkat. Moc děkujeme za vstřícnost a pohodu. Veronika a Vojtěch

Dobrý den za 50 let co jsem živ jsem nepotkal lepší lékařku takových lidských lékařu by mělo být více .Morávek Lubomír Třebíč

Paní doktorku jsem měla moc ráda, ráda jsem k ní chodila, jako dítě i se svým synem. Co se narodila dcera začala trošku váznout komunikace. Měla jsem jiný názor na očkování a trošku více jsem to řešila, což se asi paní doktorce nelíbilo, protože se mi snažila stále předhazovat její názor. Což chápu, je to doktorka a ví o čem mluví, ale já jako rodič svého dítěte, zodpovědná za něj mám právo na svůj názor a svoji volbu, což ona měla respektovat. Dorazilo mě to, když jsem ji volala ohledně syna, že je nemocný a ona mi po rozhovoru, kde mi nabízela opět očkování na "klíšťovku" , kterou já odmítla, se slovy : Tak mi nemáte volat! A položila telefon. Od toho dne už jsem tam nešla, změnila jsem doktorku a teď jsem maximálně spokojená, hlavně s přístupem paní doktorky, vše se mnou řeší, respektuje moje názory a vůbec v tom nevidí problém. Hodnocení neudávám, jen jsem chěla napsat svoji zkušenost.

Skvělá dětská lékařka! Moc mi pomohla a vůbec se mi od ní nechtělo. Kdyby to bylo možný, zůstala bych u ní napořád. Všem doporučuji!

dobrý den, taky bych se pripojila k chvale, pani doktorka je opravdu dobra vstricna a pripravena pomoct kdykoliv hlavne maminkam co maji prvni dite a jsou ze vseho takove vykulene. ja ji volala v osm vecer kdyz mel syn 40 horecku a ona mi ochotne vysvetlila a poradila co mam delat a pro jistotu mi to rekla jeste jednou protoze jsem byla dost vydesena a taky me hodne uklidnila :-) takze hodnotim pani doktorku jako opravdu nejlepsi plus sestricka je taky super :-) takze radost tam chodit kdyz uz tam clovek musi..

paní doktorka je naprosto úžasná...chodila sem k ní od 4 až do 19 bylo mi moc líto , když sem se sní musela rozloučit. vždy měla přístup k lidem, je velmi lidská a ochotná pomáhat..se vším mi poradila a dokáže se vcítit do každého problému...naslouchá a je milá..vážně je to nejlepší co můžete pro své dítka chtít