Praktická lékařka pro děti a dorost
Nádražní 4, Brno

Po té co jsem přešla z Obilného trhu k paní doktorce, si myslím, že jsem udělala jednu z lepších věcí, co jsem mohla. Paní doktorka je velmi hodná, milá, sympatická a ochotná. Skoro jako babička. A musím se přimluvit i za sestřičku, je to fakt milá paní. Já jsem u této p.doktorky velmi spokojená

K paní doktorce jsem chodila od narození do 18 let, mela jsem velke potize se zazivanim jiz od 11 let a ona ani na prani mych rodicu nebyla ochotna mne poslat na vysetreni na internu. S jakymkoliv odbornym vysetrenim jsme ji museli obchazet a pak, kdyz jsem prisla s odoperovanym zlucnikem se dost divala, ze se za celou praxi v tak nizkem veku s CHCE nesetkala. Je dobra akorat na predepsani ATB kdyz mate anginu. Nedoporucuji.

K paní doktorce jsem chodila od narození do 14ti let.Stále usměvavá paní,vřelá,milá,hoodňoučká.Mohu jen doporučit...

paní doktorka dětí...taková hodná babička :-) vřele doporučuji,má vždy úsměv na tváři:-)

neznám je to ale velmi prijemna doktorka