Praktický lékař pro dospělé
K nemocnici 1976, Kladno

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka by už měla odejít do důchodu, protože je pomalá, neochotná, pacient je podle ní simulant, nenapíše léky, její léčba je : kupte si brufen a něco na teplotu ! Vrchol léčby, je : zavolejte si za týden a když už se náhodou dovoláte, tak telefon klidně i na půl hodiny odloží na stůl a pak ani neví kdo jí volá. Je to opravdu tragédie , ať jste objednaní nebo ne, stejně čekáte půl dne v čekárně a ve výsledku úplně zbytečná cesta !

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Neochotná, nevi si rady co se mnou je, dlouho čekáni na řadu. Přišla jsem s problémem nemohla jsem chodit stoupnout na nohu, měla jsem velké bolesti. Když jsem ji říkala kde a jak mě to boli sice poslala mě na RTG, ale řekla, že mám jen opotřebované kosti. Ale bolest a to že jsem nemohla vubec chodit kvuli bolesti mi dávala jen něco od bolesti aniž by něco delala vic. Připadalo mi, že vubec si se mnou nevi rady. Hned pár dnů jsem začala mít vysoké horečky a zimnice, v tu dobu začala opatření kvuli covidu. Když jsem ji v ordinaci řekla, že se necítím dobře, řekla, že si mám koupit třeba brufen, ibalgin. Horečky a zimnice jsem měla stále 39/9, byl vikend a bylo mi stále hůř ale na pohotovost jsem nechtěla. Hned v pondělí jsem volala, že mi neni dobře a jestli mi vezme krev, počítala jsem že mě pořádně vyšetří. Řekla neochotně, že mi krev nevezme ale at donesu jen moč. Tak jsem nějak došla s bolestmi nohy a horečkou, zimnici prohledla a řekla že je jen viroza. Ještě tyden mi bylo tai hrozně sice dala ATB a ulevilo se po pár dnech, ale byla jsem vysilená. S bolavou nohou jsem chodila tak dál a po 3 měsících když už nevěděla jak dál poslala mě na neurologii a urolog na ortopedii. Z RTG zjistil, že mám začinajici artrozu a hned mě poslal na rehabilitaci. Mám další zdravotní potíže se zažívánim... chronický zánět jicnu, ani neposila na vyšetření, omeprazol na reflux moc nepomaha a bolesti mám stále. Je neochotná ve všem. Nemám pocit, že by lečila, není pečlivá

K této lékařce jsem chodila několik let a byla jsem poměrně spokojená (žádné vážnější zdravotní problémy jsem neměla, tudíž se mnou nikdy nemusela příliš zabývat). To se bohužel změnilo - při poslední konzultaci jsem se tázala na možné příčiny nadměrného pocení v noci. Doktorka si nevěděla rady, odeslala mě na odběr krve a další dvě vyšetření. Při přátelském loučení jsem se zmínila, že brzy odjíždím za rodinou mého partnera do zahraničí. Druhý den mi doktorka volá s tím, ať si zajdu na HIV test „když máte toho cizince, nevíte, co může mít“. Absolutně bez dotazu na to, zda jsem měla nechráněný styk, zda provozuji promiskuitní styl života, zda jsem se dostala do situace, kde bych se mohla nakazit virem HIV... Zřejmě proto, že můj partner (podotýkám dlouholetý) je cizinec, je zde riziko HIV. Češi zřejmě AIDS nemají. Předtím, než jsem zmínila partnera, jí test HIV ani nenapadl. Xenofobní, neprofesionální, drzé.

Sestřička velice příjemná, pani doktorka neprofesionální, neochotná.

Paní doktorka je velice pečlivá, ochotná a příjemná.

Snaží se maximálně naslouchat, porozumět a vyhovět k nejvyšší spokojenosti. Velmi lidský přístup.

Děkuji za vaší profesionální péči,která mi včasným rozpoznáním rakoviny střev zachránila život život.
S díky
Mgr.Jaroslava Šindelková.