Ordinace praktického lékaře
Masarykova 885, Humpolec

Doktorka neposlouchá, pokaždé mi přindá jinou diagnozu ikdyž jí říkám co mám už dávno diagnostikovaného, dává antibiotika jen tak a když už vám berou krev tak vám ruku zalepí izolepou. Ano opravdu izolepou a když vám píchají něco do boku sestra použije snad ten nejtenčí proužek náplasti kterej opravdu nic nezakreje.Doktorka vám opravdu předepíše jakýkoliv chcete doporučení, ale jinak je zcela k ničemu. Sestra je protivná a tváří se na vás jak kdyby byla tisíckrát lepší než vy. A čekací doba je neskutečná, čekáte třeba dvě hodiny ikdyž jsou před vámi dva lidé a stejně před vás šoupnou třeba někoho jiného ikdyž ste měli být na řadě.

Nejsem nijak moc často nemocný,ale pani doktorka mi vždycky moc pomohla.A pokud člověk dodržuje prevenci,kterou ona doporučuje a snaží se starat sám o sebe,nemusí čekat dlouhé hodiny před ordinací.Takže kdokoliv si tady stěžuje,má určitě jediný důvod,svoje vlastní černé svědomí.

Fakt je,že s diagnozou je někdy pěkně vedle.Hlavně s těmi těžšími případy si neví rady.Někdy si připadám,že mě vůbec neposlouchá.A ty čekací doby jsou taky docela
dlouhý.Kdybych měla možnost jdu jinam.

Žasnu nad spoustou pomluv,ale dnes je to moderní, asi Vám paní doktorka nenapsala co jste potřebovali nebo posudek jaký jste chtěli. Možná Vám řekla pravdu do očí a ta se moc nelíbí, ale až budete opravdu nemocní myslím opravdu a určí Vám správně diagnozu jako mě a tím Vám zachrání život, když už jesem prošel spoustu nemocnic a všude jen kroutili hlavou pak možná napíšete něco jiného a nebo taky ne protože pravda se těžko píše.Pěkný den p.doktorku moc doporučuji.

Jsem velmi spokojená.

Bohuzel u doktorky jiz nejsem (prestehovani). Doktorka je to vyborna, urcuje perfektne diagnozu nikdy nebyl problem se s ni na nejakem vysetreni domluvit, pokud se ji neco nezdalo. Pravdou je, ze je jedna z mala, ktera neni ochotna psat omluvenky (neschopenky),prasky a jine jen tak pronic za nic a pak chapu, ze jsou nekteri na ni nastvani.

Jedná se o schopnou paní doktorku,která vždy určila diagnozu a je ochotná pomoct. Nevím, když je dnes svobodná volba lékaře je nutno pomlouvat lidi, když jsem nespokojen jdu o dveře dál. Já jsem spokojen proto zůstávám a doporučuji. Jenže je problém protože paní doktorka má plno lidí a uý moc neregistruje.

Paní doktorka občas neposlouchá, co jí klient říká, do dokumentace píše něco jiného.Diagnosa bývá vedle...

Perfektní přístup k pacientům. Dobře určená diagnoza. Především zajištění prevence. Rady a doporučení. Vždy mi pomohla