Paní doktorku znám od svých cca 18 let a mám s ní ty nejlepší zkušenosti.Její přístup k lidem i léčba je naprosto perfektní a jsem s ní mimořádně spokojený,právě tak jako se současnou i bývalou sestrickou.

Bankovní 6/1826, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Na paní doktorku Fialovou jsme narazili na dětské pohotovosti. Byla to již druhá návštěva pohotovosti během jednoho víkendu s našim 6-ti týdenním synem pro neustupující vysoké horečky. První návštěvu (ve tři v noci) syna vyšetřil doktor, byl z vysokých teplot tak malého miminka dost nervózní, doporučil střídat čípky paralen a nurofen po 4 hod a taky diazepam. Taky řekl, ať mu co 2 hodiny volám stav a když se nezlepší, jet znova. Taky doporučil sledovat tělíčko, zda se nedělají červené fleky (podezření na meningitidu). Vrátila jsem se domů velice vystrašená, čípky naštěstí chvilkově zabraly, co 15 min jsem syna svlékala a kontrolovala kůži. Dopoledne se mi zdálo, že mu vyskočilo něco růžového na hrudníčku. Opět měl teploty. Samozřejmě jsem se podívala na internet, jaké další příznaky meningitidy se můžou vyskytnout a po přečetní pár stránek jsem jela hned znova na pohotovost. Zde již ordinovala MUDr. Fialová. Řekla jsem, že mu stále neklesají teploty a mám strach z meningitidy. Syna prohlédla, když jsem jí ukázala flíček na hrudníku, pobaveně se mě zeptala, jestli toto je podle mě meningitida a ať přístě nechám internet být. Ironicky zhodnotila, že slyší nějaké chrčení a že syn bude mít asi rýmu. Doporučila vhodnou odsávačku a napsala recept na kapky do nosu. Horečky stále přetrvávaly, hned v pondělí jsme jeli k našemu pediatrovi, který udělal CRP a hned nás poslal do nemocnice. Syn byl nakonec týden hospitalizován pro zánět ledvin a močových cest. Zajímavé, kam ta rýma docestovala... Možná je doktorka přijemná a milá v ordinaci, za mě však příšerný diagnostik a přístup bych také čekala jiný. Chápu, že určitě naráží na spoustu matek - hysterek a "samo diagnostiků", u tak malého dítěte však nepochopím, že byla schopná riskovat a neudělala podrobnější vyšetření.

Nejhodnější a nejochotnější sestřička na světě :-) Paní doktorka milá, vstřícná a empatická. Vždycky k nim do ordinace ráda chodím.

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá.I paní sestřička je vždy milá a ochotná vyhovět.Vřele doporučuji a děkuji za péči o celou mou rodinu.

Výborná lékařka s nadstandartním individuálním přístupem k pacientům.Příjemná ordinace,vstřícná sestřička,mohu jen doporučit.

K paní doktorce jsem chodila na střední škole a nemohu si stěžovat, chová se k pacientům lidsky, stejně tak i sestřička, a nic neodbývá. Určitě doporučuji.

Já jsem k paní doktorce chodila cca 14 let, za tu dobu jsem ji prakticky navštěvovala jen kvůli potvrzením. Je pravda, že jednání bylo vždy příjemné. Kdydyž jsem ji ale navštívila s bolestí břicha(v podstatě poprvé, když jsem měla nějaký problém), bylo mi naznačeno že simuluji, a bez dalšího jsem byla propuštěna. Vše skončilo prasklým slepým střevem a dvěma následnými operacemi.

Paní doktorka vyšetřovala našeho syna na pohotovosti se 40-ti stupňovými horečkami a diagnostikovala, že je to od prořezávání nových zubů. Po dvou dnech, kdy jsme na doporučení lékařky sráželi teplotu ibalginem a mazali ďásna, skončil syn nakonec v nemocnici, protože měl težký zápal levé plíce, který paní doktorka nějak přehlédla. Jednání paní doktorky taky hodnotím velmi špatně, když s námi mluvila, dávala najevo, že jsme neschopní rodiče a přítomná sestra ji přitakávala.

nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala:-) i sestřička nemá chybu!!!

Již 15 let

nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala:-) i sestřička nemá chybu!!!

Již 15 let