Praktický lékař stomatolog
Husova 2, Přerov

Nejlepší stomatoložka kterou znám. Velmi příjemná , pracuje s velmi velkou citlivostí vůči pacientovi. Děkuji jí a sestře za ošetření mého chrupu.

O mé zuby pečuje již 30 let a stále mám své ! Je přísná ale pečlivá a ocení pacienta, který o své zuby dbá.

Jsem ráda,že jsem tuto paní doktorku našla a vzala mě jako svou pacientku,je pečlivá a strašně jemně a citlivě pracuje,i sestřička je moc milá a příjemná,po mém ošetření jsem se zeptala zda bych mola přivést i syna/11let/ u kterého jistá paní zubařka z Jižní čtvrti vypěstovala po první a jediné návštěvě fobii ze zubařů na několik let!!!!
Ŕekla jsem mu že není zubař jako zubař,syn mi uvěřil a k paní dr.Davidové se mnou šel,sice měl strach,myslel,že to bude probíhat jako kdysi,ale zvládl to na jedničku,i paní doktorka,vrtala 2 zuby,RTG,opravdu pečlivě pracovala a syn už se nebojí,takže doporučuji tuto PANÍ DOKTORKU.

Výborná lékařka, profesionál každým coulem. 100% ji důvěřuji a doporučuji dále.

je nejlepší co dodat samé hvězdičky!!!

Nejlepší zubní doktorka. Velmi pečlivá a schopná.Neznám nikoho lepšího.

ok!velice dobrá paní doktorka

spokojenost naprostá

není co dodat

Jednim slovem - SUPER !!!