Výborná paní dr., vždy ve skvělé náladě, usměvavá, ochotná, odbornice na svém místě. Díky. Radana Štěpánková

Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Paní doktorka je naprosto skvělá,jsem její dlouououholetý návštěvník a nikdy jsem nemohl říci slovo nespokojenosti.Navíc je to i pohledná žena, takže se někdy i těším, až budu "muset" jít k zubaři.

Díky paní doktorce patrně nepřijdu o zuby. Můj bývalý lékař mě několik let utvrzoval v tom, že můj chrup je dokonale opraven a tudíž v pořádku. A zdaleka nebyl.
Nebýt paní doktorky, která mě vzala pod svá křídla, asi bych skončila totálně bezzubá.

Nejen že je milá, vstřícná, ochotná, ale snaží se být šetrná a opatrná. Má můj vděk i obdiv. Díky ní jsem pochopila, že si nemusím dělat samovyšetření - stačí si vyhledat dobrého lékaře.

K paní dr. chodí maminka a velmi chválí.Svělý přístup,pečlivá.Dala jí celý chrup dohromady a bezbolestně..

Příjemná

je nejlepší a nic mě hlavně nebolí neboj te se. !

Příjemná

je nejlepší a nic mě hlavně nebolí neboj te se. !