Adresa

Brno, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Bělení zubů • od 890 kč

Domácí bělení • od 3 990 kč

Kombinace domácího a ordinačního bělení • od 6 990 kč +2 Více

Ordinační bělení • od 4 990 kč

Recall dentální hygieny + AIRFLOW • od 590 kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů


Brno, Brno

od 890 kč

Ordinace


Domácí bělení


Brno, Brno

od 3 990 kč

Ordinace


Kombinace domácího a ordinačního bělení


Brno, Brno

od 6 990 kč

Ordinace


Ordinační bělení


Brno, Brno

od 4 990 kč

Ordinace


Recall dentální hygieny + AIRFLOW


Brno, Brno

od 590 kč

Ordinace

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

R
Ověřeny pacient

Dnes po prvním sezení jsem s výsledkem velmi spokojen, instruktáž dokonalá, péče a přístup také. Samozřejmě to nebylo naposled o chrup je třeba denně pečovat a je to o přístupu každého z pacientů. Ceny jsou opravdu lidové na to, že to je ordinace v centru a s tak moderním, profesionálním vybavením. Slečnu Vlčkovou doporučuju všem, kteří chtějí pečovat o zdravý úsměv na profesionální úrovni.


M
Ověřeny pacient

Práci slečny Vlčkové můžu díky příjemné zkušenosti popsat jako pečlivou, precizní, vysoce odbornou, ale přesto podanou velice jasným a srozumitelným způsobem. Co na mě působí nejlépe je to, že jde vidět/cítit opravdový zájem o zaujetí pro celou oblast stomatologie a dentální hygieny. Díky tomů má mou plnou důvěru a mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Slečna Vlčková mi při první návštěvě vše jednoduše vysvětlila a názorně ukázala, v průběhu zákroku mě o všem pečlivě informovala, takže jsem přesně věděl, co mě v danou chvíli čeká. Byla i velice opatrná, ničím mě nepíchla, neškrábla, jako se mi často stává u běžného zubaře. Vlastně mi nezpůsobila vůbec žádnou bolest, protože i celý zákrok byl bezbolestný.

Velice oceňuji její milý a usměvavý přístup, takto by se k pacientům měli chovat všichni lékaři!

Zjistil jsem, že téměř vše týkající s dentální hygieny jsem doposud dělal špatně, vnesla mi do života zcela nový pohled na "čištění zubů".

Na hygieně jsem u ní byl zatím dvakrát a rozhodně v návštěvách budu pravidelně pokračovat.


G
Ověřeny pacient

Se slečnou hygienistkou jsem byla velice spokojená. Navštívila jsem slečnu Vlčkovou již dvakrát a rozhodně se objednám i příště. Musím pochválit především lidský a citlivý přístup, který je v zubní ordinaci vždy důležitý, obzvlášť pro strašpytle jako jsem já. Líbí se mi pečlivé vysvětlení techniky čištění zubů a vždy názorné předvedení. Zákrok je bezbolestný, kvalitní, pečlivě odvedený a musím říct, že je to i tak trochu relaxační zážitek. Ještě bych ráda dodala, že s detální hygienou jsem měla před návštěvou slečny Vlčkové již zkušenost - byla jsem na dvojnásobně drahé dentální hygieně a tento zákrok se nedá vůbec srovnat s tím, co poskytuje slečna Vlčková. Jen tak dál!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti