MUDr.

Jana Vlčková

Fyzioterapeut, Internista

Kontaktní informace

• paní primářka je lékař na správném místě s dětmi to umí můj syn je autista a ona si k němu našla cestu syna cvičí terapeut radek vjačka vřele doporučuji je to kamarád dětí ví jak na ně děti,které se jinak obtížněji spřátelí s ním hned během cvičení našli stejnou vlnu jak se říká opravdu sem moc ráda a všem maminkám postižených dětí ale i zdravých doporučuji tento tým v ostravě zábřehu na zámečku mne se synem před rokem odmítli že namají čas se s autisty zdržovat že na to nejsou zařízeni a do vítkovic ted jsme přišli po roce a supr děkuji paní primářce

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V žádném případě nedoporučuji!!!
      Doktorka je arogantní,až drzá,nevyslechne pacienta pozorně a pak dělá hrubé chyby.Věčně ve spěchu,stresu a špatné náladě.Vyšetření odbývá a nepozná ani banální zánět šlach. HROZNÁ!