MUDr.

Jana Vlčková verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut, Internista

Kontaktní informace

• P

paní primářka je lékař na správném místě s dětmi to umí můj syn je autista a ona si k němu našla cestu syna cvičí terapeut radek vjačka vřele doporučuji je to kamarád dětí ví jak na ně děti,které se jinak obtížněji spřátelí s ním hned během cvičení našli stejnou vlnu jak se říká opravdu sem moc ráda a všem maminkám postižených dětí ale i zdravých doporučuji tento tým v ostravě zábřehu na zámečku mne se synem před rokem odmítli že namají čas se s autisty zdržovat že na to nejsou zařízeni a do vítkovic ted jsme přišli po roce a supr děkuji paní primářce

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Prokopa Velikého 40, Ostrava

Eva Dostalíková
    Eva Dostalíková
    Alejnikova 6, Ostrava
    Paní doktorku a její rehabilitační personál v ordinaci na ul. Nádražní mohu jen doporučit! Byla vždy příjemná,… Více

Jana Jiskrová
    Jana Jiskrová
    stadion SSK Vítkovice Závodní 1411, Ostrava

Jakub Wrona
    Jakub Wrona
    Ostrava, Ostrava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• H

V žádném případě nedoporučuji!!!
      Doktorka je arogantní,až drzá,nevyslechne pacienta pozorně a pak dělá hrubé chyby.Věčně ve spěchu,stresu a špatné náladě.Vyšetření odbývá a nepozná ani banální zánět šlach. HROZNÁ!

• P