Sam. ordinace PL - stomatologa
Mládeže 1184, Rudná

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Pani doktorka mi udělala protézu, která mi vůbec nesedí.
Protéza mě stála NE mále peníze.
Proto jsem se obrátila na jiného zubaře.
Jsem důchodkyně - samoživitelka.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Vše je zde špatně, staré postupy léčby. Opravy po této zubařce mě vyšli na desítky tisíc. A tuto zkušenost nemám jen já.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka mi rok čistila kanálky zub mě bolel a pusa otýkala nakonec jsem změnila zubaře, který mi pomohl od bolesti a problémů. Nemám s ní dobré zkušenosti. Vždy když jsem byla objednaná na nějakou hodinu, tak jsem ještě dlouho čekala, protože si musely se sestřičkou povídat a nikoho v ordinaci neměly.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je velmi sympatická a dcera k ní pravidelně chodila od malička. Vloni v říjnu však začala mít dcera velké problémy se zuby, které pokračovaly a vyvrcholily letos v únoru. Když po několika bolestí probdělých nocích a nateklou tváří k této zubařce chodila, ta jí příslušný zub jen vyčistila. Po dvou týdnech (!) jí nakonec dala konečně alespoň jemná antibiotika. To problém zmírnilo, ale úplně nevyřešilo a paní doktorka nejevila snahu dceři například udělat rentgen (sic!). Objednala jsem ji tedy rychle ke svému zubaři. Tam jí konečně důkladně vyšetřili a zrentgenovali a zde je výsledek: Ve dvou zubech chronický zánět až v kosti, o jeden dokonce může přijít, všechny ostatní zuby mají kaz. Opakovaně se dcery ptali, jestli vůbec chodila k zubaři. Čeká jí dlouhá postupná léčba, která nás bude stát asi 60 tisíc. Neuvěřitelné! Paní doktorka by si měla připustit, že na tuto práci už nejspíš nestačí a posílat pacienty jinam.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Chodil jsem k paní doktorce od mala a za tu dobu si člověk zvykne a vytvoří důvěru.. Tu jsem ale časem ztratil.

Při poslední návštěvě mě bolela již plombovaná čtyřka, kterou paní Vaculová nezrentgenovala a pouze odvrtala. Na závěr se mě nezeptala ani na to, jaký druh plomby chci.. Cca po měsíci mě ale stále zub bolel. Úplně bez návaznosti jsem podstoupil dentální hygienu, kde se mě paní ptala, kdy jsem naposledy byl u zubaře..? Ptám se proč.."že mám prý vidět okem mezizubní kazy a některé plomby jsou popraskané" Dívala se mě jako na blázna, když jsem ji řekl že před měsícem.. Rozhodl jsem se proto navštívit nezávazně jinou ordinaci ke konzultaci, kde mi udělali rentgen. K mému bolavému zubu se zjistilo, že je téměř mrtvý a že pod novou plombou je zbytek plomby původní, kterou paní Vaculová neodstranila a pod ní řádí kaz... Když jsem viděl rentgen a bylo mi řečeno, že mám takřka dva zuby mrtvé, mezizubní kazy, kazy pod plombami a některé plomby jsou skutečně prasklé.. byl jsem opravdu znechucen a přestoupil jinam.. Paní Vaculová je příjemná a lidská jak zde mnoho lidí píše, ale z profesního hlediska a vybavenosti jsem opravdu velmi zklamaný a proto se dělím i o tento příspěvek. Zuby máte totiž jenom jedny... Miloš K.

nejlepší zubní lékař, první kterého se nebojím, dojíždím sem už léta i s dětmi a neměnila bych za nic na světě

Q

Paní doktorku jsem navštívil všeho všudy asi dvakrát a už nikdy víc! Když mi dělala plombu na stoličce tak mi vydržela jeden den a plomba byla venku! A aby toho nebylo málo tak bohužel paní doktorka nepozná ani podle snímku z RTG který zub má vytrhnout? Bohužel vytrhla dva jiné zuby!! Po konzultaci s lékařem na ortodoncii jsem se dozvěděl že byly vytrženy úplně jiné zuby. Tímto paní zubařce velice děkuji zásadně bych nedoporučoval tuto zubní lékařku!!!

Paní doktorka je velice příjemná,vstřícná,co se týče zákroků velmi jemná,vše komunikuje DOPORUČUJI!!!

K paní doktorce chodím velice ráda. Má skvělý přístup k pacientům, přátelsky si popovídá a tak je v ordinaci vždy příjemná atmosféra a ne jako u jiných lékařů. Zároveň jsem u ní nikdy dlouho nečekala v čekárně, ale většinou jsem přišla na řadu tak, jak jsem byla objednaná.

Ráda se připojuji k ostatním. Paní doktorka se sestřičkou jsou velice milé a sympatické. Chodíme k ní celá rodina - je velice vlídná a vstřícná