Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Paní doktorka Tůmová je skvělá a stejně tak sestřička. Obě mají velmi přátelský a lidský přístup. K paní doktorce chodím už několik let a absolvovala jsem u ní již druhé těhotenství v její péči. Nemohu si na nic stěžovat. Dnešní vyndání stehů po císařském řezu byla paráda, paní doktorka je moc citlivá.

M
Umístění: Nemocnice Tábor, a.s. Jiný

Moc milá paní doktorka se kterou se vždycky zasmějeme a prohlídka je tak vždy příjemná. Doporučuji!:)

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Paní doktorku jsem navštívila místo mé ošetřující gynekoložky s akutními obtížemi. Vyslechla mne, profesionálně a hlavně lidsky vše vysvětlila, byla příjemná, mluvila jasně. Palec nahoru.


P
Ověřený profil

Zatim jsem s pani doktorkou velmi spokojena, je ale fakt, ze nemam zadne zdravotni problemy. Pristup energicky a uprimny.


M
Ověřený profil

Nejlepší gynekoložka. Profesionálka, působí velmi ochotným dojmem, že nemáte ostych intimní problémy vysvětlit a řešit. Vždy maximálně pacienty vyslechne, komplexně vyšetří a nic nezanedbá.


J
Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla asi před 5 lety a bylo to moje nejlepší rozhodnutí. Je opravdu příjemná, pečlivá a moc dobře se mi s ní komunikuje. Když jsem u ní v ordinaci tak vím, že se nemusím bát, protože udělá vše pro mé zdraví.
Mohu jen doporučit.
Jarka


S
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již nějakých 6 let a mohu jedině doporučit! Je moc milá a vždy mi dokázala se vším pomoci a dobře poradit. V těhotenství jsem v ní měla velikou oporu, děkuji!!


H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi sympatická, ochotná, profesionální, lepšího gynekologa bych si přát nemohla. Doporučuji ostatním pacientkám.


Ověřený profil

Paní doktorka mi byla doporučena, a já jsem s ní naprosto spokojená. Vstřícný a milý přístup (to se týká i sestřiček) udělá všechna potřebná vyšetření. Skvělá domluva. Také doporučuji.


D
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostala náhodou - přistěhovali jsme se a ona měla volno. Nicméně náhoda mi přála a myslím, že paní doktorka je velmi dobrá, pečlivá i příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu