Ordinace zubního lékaře s laboratoří
vila Mařenka, Nádražní 291, Nepomuk

Neochota, špatné ošetření, nedostatečná péče, atd. Moje nynější zubařka kroutila hlavou nad tím jak vůbec může ještě z takovou pečí pracovat. Měli by jí vzít diplom. Takže rozhodně NE, a ještě jedno NE. Zuby máte jen jedny tak si je nenechte od paní doktorky zničit jako já.

S paní doktorkou jsem spokojený. Nikdy se mi nestalo, že by mi bylo řečeno něco v tom smyslu, že paní doktorka nemá čas. Jsem jejím registrovaným pacientem již několik let a vždy mi vyšla vstříc, a vždy když jsem ji telefonicky kontaktoval z důvodu nutné návštěvy její ordinace, mě nikdy neodbyla, ba naopak. Podle mých možností mě objednala na den, který jsem se mohl do ordinace dostavit. Klidně druhý den, v ordinační době dokonce ještě tentýž den, byl-li případ akutní. Názor, že svou práci odbývá, naprosto nesdílím ze své vlastní zkušenosti.

Neprofesionální, lhostejná, ošetření odbývá. Praxi provádí stylem: "Honem, honem už aby to bylo a abych od pacienta měla konečně pokoj". Její laborantka se stará bába, které se třesou ruce, při čemž dokáže poškodit opravovanou protézu. K reklamaci se nechce znát a Tančousová tvrdí že to je skousané a né vybroušené.

Jako jejímu registrovanému pacientovi, mi bylo při bolesti zubu řečeno, sestrou, že "paní doktorka nemá čas".Nyní chodím jinam a jsem spokojen. Tuto lékařku nedoporučuji.