• všeobecný praktický lékař
  • endokrinologie
  • diabetologie

Umístění: JASUPREN s.r.o. celkové vyšetření

K paní doktorce docházím už pár let a vždy důkladně vyšetří , vysvětlí a taky povzbudí.Jinám bych rozhodně nešla

Také se přidám k paní doktorce jsem přešla od jiné nejmenované s člověk by řekl banalnimi priusnicemi i přes to že mě vyšetřovali minimálně 10 doktorů a všichni se shodli na diagnóze priusnice má bývalá doktorka tvrdila že si se mnou nikdo neví rady..když mě pak poslala na testy hiv byla to pro mě poslední kapka ..hiv a priusnice jsou velký rozdíl na paní doktorku jsem dostala doporučení a jsem strašně spokojená během jedné návštěvy jsme se shodli na diagnóze priusnice a při druhé na erithema nodosum...to co jinym trvalo měsíce paní doktorce to trvalo 14 dnů přijít na příčinu možná mi tím i zachránila život, protože všichni do mě cpali milion léků které vůbec nezabíraly a já se potacela ve 40 stupnovych horečkách. Paní doktorka je skvělá má lidský přístup vyslechne,poradi a hlavně léčí a dokáže vyléčit. V dnešní době je málo tak dobrých doktorů.

Paní doktorka je opravdu starostlivá, pečlivá, důsledná lékařka.
Velice si vážíme toho, že v našem vyšším věku má s námi trpělivost a nic nepodceňuje.
Paní doktorce děkujeme za laskavou péči a všem ji od srdce doporučujeme.
Pečlivé a milé jsou i její sestřičky!
Děkujeme!
Motlíkovi.