Nádražní 540, Modřice
Praktická zubní lékařka (mapa)

G

Jedna z nejhorších dentistek v JMK. Původně dětská zubařka. Velice neodborná, ale velice drahá.
Dávejte si velký pozor ! Horentní sumy, bez dotazu provádí neodborné zásahy + čištění navíc za veliký příplatek. 4 plomby po ní opravovány - vypadávají. Plete si kazy a ráda posílá na předčasné a modní trhání osmiček.
VELKÝ POZOR !!!

Po letech hrozné zklamání. Po zjištění, že nemůžu mít v jednom zubu půl plomby amalgám a druhou půlku bílou, jsem naprosto zaskočen, celé roky mi paní doktorka zuby takto spravovala, také jmi bylo zjistěno dle OPG snímku, že mám podkažené poměrně čerstvé plomby, kořenový kanálek stoličky jsem měl také vyplněn prý málo a s nálezem , prostě vybavení již nevyhovuje moderní stomatologii, není k dispozici ani OPG, ošetření pak končí trháním zubů a stačilo by odeslat na spec.pracoviště s mikroskopem , připlatit a vyhnout se tak nákladům za implantát.Kdybych věděl, že existuje kvalitnější plnění kořenových kanálků a resekce kořenového hrotu, dnes zub mám. Ale jak se říká, moje chyba, neboť neznalost zákona neomlouvá.

Mamka,taťka,dcera,bratranec,bratranec,teta,strejda...prostě opravdu celá rodina!Úžasná zubařka.

Uzasna lekarka!!!

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsem jí vděčná za velkou trpělivost vůči dětem. Díky ní se naše děti zubaře nikdy nebály. Nás dospělé netlačí do drahých nadstandartních výkonů a svou práci dělá velmi pečlivě. Vřele doporučuji.

výborný přístup a péče

Velmi příjemná a profesionální paní zubařka.Chodíme k ní celá rodina a i když to máme trošku ,,z rukyˇ´i tak nám stojí za to za ní dojíždět až do Modřic.

se vším so tady je napsáno souhlasím ,opradvu výborná doktorka!

Paní doktorka Stolinová je neuvěřitelně lidský a vysoce profesionální stomatolog! Od doby, kdy tuto ordinaci navštěvuji, nemám strach z ošetření. Všem doporučuji a paní doktorce moc děkuji

Souhlasím se všemi hodnoceními, která jsou zde uvedena. K paní doktorce chodím již od školky :-) Tak dlouho se o mě paní doktorka úžasně stará, ale nejen o mě, ale i o manžela a dcerku. Opravdu doporučuji !