FN Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: OFTALPRO s.r.o., oční ordinace Jiný

Skvělá lékařka. Citlivý přístup k lidem, výborná očařka.

Paní doktorka i sestřička jsou velice vstřícné, profesionální a také příjemné, což se mnohdy v jiných ordinacích nevidí. Lépe jsem asi nemohl zvolit.

má maminka, ročník 1929 přestala vidět na pravé oko. Náhodně jsem se dostala tímto při řešení tohoto problému k paní doktorce MUDr. Janě Štaifové ve FN Bohunice. Následovala léčba a pravidelné kontroly. Za život jsem se setkala s mnoha lékaři, paní doktorka od začátku každou naši návštěvu měla velmi příjemný,lidský přístup k mé mamince (bohužel maminka trpí i postupnou Alzheimerovou chorobou).Vždy velmi pečlivě maminku vyšetřila a detailně se zajímala o zdravotní stav maminky. Paní doktorce děkuji tímto za její vysokou profesionalitu, skvělý přístup a přeji jí jen to nejlepší, hodně úspěchů v životě i profesi.
Radmila Polzerová

Konečně jsem našla lékařku, která mě plně vyhovuje. Provedla velmi detailní vstupní vyšetření a začala oko léčit. Jsem ráda, že jsem na paní doktorku našla kontakt od paní, která s ní byla velmi spokojená a já se k ní přidávám.
Pavlína Syrová