U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jak už bylo zmíněno, v čekárně se čeká skutečně dlouho, ale všechno vykompenzuje velice milá sestřička i paní doktorka. Obě jsou moc příjemné a nemám nejmenší problém svěřit se jim s jakýmkoli gynekologickým problémem.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Když jsem měla potíže, nikdy nic nezanedbala. Vyšetření u ní jsou opatrná a bezbolestná. K této doktorce chodím už 6 let a rozhodně bych jí za nikoho jiného nevyměnila. Čekací doba je dlouhá, ale naštěstí na ně předem upozorňují v čekárně.

Hruza, její neschopnost a je jí zanedbaní peče o pacientku, vedla až k tomu že jsem přišly o miminko. Nedoporučuji k této doktorce vůbec dochazet.

Paní doktorka nezjistila v těhotenství menší pohyby mého dítěte. A také nezjistila diagnózu preklampsii. Málem jsem kvůli ní přišla o syna. S následky se potýkáme dodnes.

je to vinikající doktorka ale ta čekací doma mi vadí kdyš tam jdu sedim tam třeba 2hodini ale inak ok

Má výborný přístup k pacijentkám vše dobře vysvětlí a je prostě skvělá

je to velice pečlivá lékařka , která podle mého názoru rozumí své práci a rozumí svým pacientkám.Navštěvuji jí již několik let a nikdy jsem nebyla nespokojená.
Jediné co je problém je dlouhá čekací doba v ordinaci,bohužel se nikdy nedostanu do půl hodiny,ale ani do hodiny od objednaného času do ordinace.
To je má jediná nespokojenost ,ale jako lékařka je velice dobrá a proto v ordinaci čekám a neměním.
Zámostná N.

Děkuji paní doktorce a sestřičce Tamaře za jejich péči a přístup. Výborně mě provedly mým prvním těhotenstvím. Dostatek informací a rad, maximální pečlivost a proto také má spokojenost. A obě se usmívají moc hezky :-)
Děkuju Vám!
K.Kajzrová

Velice pečlivá lékařka, se zájmem o pacienta. Sestřička vyslechne, poradí. Lékařka a sestra jsou skvělý tým.

Jsem s ní velmi spokojená, čekací lhůty jsou sice dlouhé, v čekárně se taky nasedíte, ale jak sestřička, tak i lékařka jsou příjemné.