Ukrajinská 1534, Ostrava
Dětský rehabilitační stacionář (mapa)

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, syn 24. 7. 2014 byl 13.4. 2017 na první dávce Priorixu. Pár dní před očkováním jsem synovi podávala Mollers- rybí olej s Omega 3, vit. A a vit. D. Jinak vitm. C i D bral celou zimu. Po očkování jsem nasadila ještě ke všemu hořčík 50g a na Vaše doporučení homeopatika na střídačku ob den Thuya occidentalis a silicea vzdy 5kuliček denně. Po týdnu od očkování se objevily silné záškuby, když usínal, asi prvních 20min. Poté během noci občas, nyní zhruba měsíc a půl po očkování je téměř bez záškubů či má takové jak starší bratr, že občas sebou trhne, když usíná. Ale předtím to opravdu bylo děsivé, vyletěla celá noha, ramínko, druhá ruka...Přes den jsem si záškubů nevšimla. Mám samozřejmě strach podat druhou dávku. Myslíte si paní doktorko, že to mohlo být způsobené vakcínou? Jak mám prosím postupovat dál? Děkuji

Je třeba se obrátit na jinou odbornost - dětskou neurologii

MUDr. Jana Robenková

• Dobrý den, mám problém s levou nohou na došlap, bolest, dle vyšetření kyčelní kloub je v pořádku.
    Objednat u vás rehabilitaci je možné jen s doporučením od lékaře nebo co k tomu potřebuji a kdy
    by jsem mohla u vás začít rehabilitace. Bolest mě trvá nejmíň 2 měsíce, byla jsem na obstřiku 2x chvíli to bylo dobré a znovu se to přihlásilo. Děkuji

viz předchozí odpověď

MUDr. Jana Robenková