Lipová 807/14, Most

S paní doktorkou jsme velice spokojeni.Neměnili by jsme ani za nic.Ochotná, naslouchá a pomůže .... Děkujeme za to jaká jste !!!

Paní doktroka je po odborné stránce velmi erudována, člověk jí může svěřit do péče to nejdražší co v životě má -> vlastní dítě. Doporučuji všem, kteří chtějí své děti mít doopravdu kontrolovány šikovnou lékařkou.

Je to skvělá paní doktorka,hodná,milá,ochotná.A setřička také.P.doktorka pomohla mojí dceři (i když možná z mého pohledu,jak se říká za pět minut dvanáct).Jsem jí moc vděčná.Děkuji jí i sestřičce

Jsem maximálně spokojená je velmi ochotná a kdykoliv ráda pomůže...Pani doktorka Mocová nebyla taky špatná ale po zkušenosti sní hrůza....Kdybych měla vrátit čas nikdy bych už na její rady nedala....

Je zvláštní, že všechny tři nespokojené názory, jsou ze stejné IP adresy, zřejmě se tu někdo snaží paní doktorce ublížit..Jen bych na to ráda upozornila ostatní maminky, protože k paní doktorce chodíme od záčátku a je to skvělá dětská lékařka, nemohli jsme si vybrat lépe.

K paní doktorce chodíme již rok. Jsme vždy spokojeni, spoustu věcí konzultujeme i telefonicky a to kdykoli. Vždy je milá, vstřícná. Také oceňujeme možnost okamžitého ultrazvukového vyšetření.Jen tak dál.

Dobrý den všem i já mám velmi dobrou zkušenost s paní doktorkou. Ke mě a mé dceři měla trpělivý přístup, nejprve jsem byla též nedůvěřivá,, ale vše se rozplynulo návštěvou u ní v ambulanci. Důvěra v ní u mě stoupla po té, co se zdravotní stav mé dcery i bez antibiotik zlepšil a vše proběhlo tak, jak řekla. Vřele doporučuji. Zdá se být lidská i v léčení dětí znalá.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen.Navíc si myslím, že se snaží, protože to že nastoupila po pí. Mudr. Mocové nebylo lehké, lidé ji totiž s ní srovnávají. K mojí dceři se chová hezky a její sestřička je šikovná, naší malé bere krev jemně a mnoho "rádoby" nemocničních sester se k ní nemůže ani postavit. Takže ji doporučuji, je milá a vůbec nepůsobí nesympaticky.....mimochodem paní Nespokojená by si měla zopakovat základní školu, těch hrubek je opravdu moc......

I nám paní doktorka Mocová chybí, nicméně lepší nástupkyni jsme si nemohli přát. Paní doktorka je milá, pečlivá, dnes jsem si k ní šla pro radu, jaký postup zvolit při odstranění mandlí, byla trpělivá, vysvětlovala a vystvětlovala, moc jí za to děkuji a věřím, že k ní budou chodit celé naše generace tak jako k paní doktorce Mocové.

X

Jedna z nejlepších, se kterými jsem se kdy setkala. I vzhledem k její předchozí praxi můžu doporučit. Matky s názory níže zřejmě moc úzkostlivé....