Jana Pivoňková, pediatr Brno

MUDr. Jana Pivoňková

Uložit

Pediatr Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Potoční 4, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila jako dítě,byla na mě vždy moc milá,i když už jsem k ní chodila bez rodičů.Teď, když hledám pediatra pro svého syna který se každou chvíli narodí,jsem moc potěšena že paní doktorka stále ordinuje kousek od našeho domku.Rozhodně syna přihlásím sem.Už se zase těším na ten příjemný, chlácholivý hlas a tichou, klidnou atmosféru ordinace.Možná je mé hodnocení zkresleno nostalgií dětství, ale kolik lidí takto s láskou vzpomíná na svého doktora?Za mě plný počet.


Ověřeny pacient

S pani Doktorce chodim uz od 1roku ted my je 17 a nemam zadne vyhrady pani doktorka je mila hodna a přivětia


T
Ověřeny pacient

Je milá, hodná a příjemná s dětmi to umí,ale když jsem přišla se synem že má puchýře na ruce a řekla mi že je to spálenina tak jsme očekávala že mu na to dá nějakou speciální mast na popáleniny a ne jenom potře desinfekcí Betadine a obváže.....to jsme si mohla udělat doma sama, protože Betadine i obvazy máme ale jinak co se týče kalsických nemocí nebo očkování atd. tak pohodička... :-)


Z
Ověřeny pacient

Dobrý den, k paní doktorce už chodíme 4 roky s dvěma dětmi. Paní doktroka vždy vše pečlívě vysvětlí a děti důkladně a citlivě prohlédne, děti ji mají rádi, v ordinaci má hračky s kterými si děti pohrají než vše vyřídíme. V čekárně jsem málokdy čekala, jsme vyřízeni vždy velmi rychle. Je ochotna k diskusi a dialogu. Ordinaci má vybavenou biolampou, CRP, a dalšími moderními vymoženostmi:) Můžu ji určitě doporučit.


A
Ověřeny pacient

Pokud rodič sám nestanoví diagnozu a léčbu a nevyžádá si příslušná vyšetření, paní doktorka jen s milým úsměvem pokyvuje hlavou a předepíše Paralen, nebo Ospen... U syna nepoznala mononukleozu, i přes to ,že měl přímo učebnicové příznaky. Skončilo to na pohotovosti. Nedoporučuji!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velmi dobra doporucuji


Já jsem s paní doktorkou velice spokojená a ani se mě nechce věřit to, co tady čtu. Když se na něco zeptám, ochotně vše vysvětlí, i po telefonu mi radila, když byl syn nemocný. Navíc dávám přednost homeopatikům, a v tom nás taky podporuje. Nic víc si nemůžu přát.


Ověřeny pacient

Zdravím, chodila jsem s dcerkou k pediatričce, kterou máme jen pár metrů od domu, ale jelikož se dcera dostala na infekční, již bez schopnosti existovat bez kapaček, protože lékařka mne neposlouchala, že dcera angínu nemá a stále předepisovala ATB, takže jsme si vyhledali paní doktorku Pivoňkovou o několik kilometrů dál a péče, přístup byl zcela odlišný a nám příjemný. Mnoho paní doktorku nevyužíváme, protože máme bylinky, takže drobnosti, jako jsou běžné nemoci, nemá ani smysl navštěvovat. Nicméně před lety, kdy jsme měli skutečně velký problém, kdy jsme popsali příznaky, velmi pružně reagovala a podala správná doporučení. Co se týče administrativy, kterou sem tam vyřizujeme kvůli škole, potažmo mladší dceři do školky atd., nikdy nebyl problém s čímkoliv, takže paní doktorku samozřejmě doporučujeme. Vše je o přístupu a každý máme právo na změnu svého lékaře, ne vždy se každému daný lékař zavděčí. :-)


máme s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.Je k dětem velmi milá,hodná,mateřská.Rodičům se snaží vše, co se týče léčby, vysvětlit.Po odborné stránce je vysoce erudovanou lékařkou s vynikajícími znalostmi. Mohu jen doporučit.


S

jednou jsem k ni sla se synem ze ho boli v krku ani se na neho nepodivala a hned psala antibiotikum v brzke dobe jsem nasla noveho lekare a rychle pryc


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti