Praktická lékařka pro děti a dorost
Potoční 4, Brno

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou Pivoňkovou mám zkušenost, coby se zastupující pediatričkou v době dovolené naší paní doktorky. Obrátila jsem se na ni s problémem, že dcera má velké rudé opruzeniny, velmi ji to bolí, propláče celou noc a že nám žádné běžně dostupné masti nepomáhají. Odpovědí mi bylo jen mazejte dál a nojó, to je nepříjemné. (Dcera k tomu měla do těch opruzenin i neštovice). Nyní se naše paní doktorka vrátila a dcera ihned dostala antibiotickou a antimykotickou mast. Opravdu mě mrzí, že jsme ji museli nechat trápit se o týden déle. Nevím, jestli se tím paní doktorce nechtělo jen ztrácet čas, protože nejsme její pacienti. Za nás tedy tahle lékařka opravdu ne a jsem ráda za pediatričku, kterou máme.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě,byla na mě vždy moc milá,i když už jsem k ní chodila bez rodičů.Teď, když hledám pediatra pro svého syna který se každou chvíli narodí,jsem moc potěšena že paní doktorka stále ordinuje kousek od našeho domku.Rozhodně syna přihlásím sem.Už se zase těším na ten příjemný, chlácholivý hlas a tichou, klidnou atmosféru ordinace.Možná je mé hodnocení zkresleno nostalgií dětství, ale kolik lidí takto s láskou vzpomíná na svého doktora?Za mě plný počet.

S pani Doktorce chodim uz od 1roku ted my je 17 a nemam zadne vyhrady pani doktorka je mila hodna a přivětia

Je milá, hodná a příjemná s dětmi to umí,ale když jsem přišla se synem že má puchýře na ruce a řekla mi že je to spálenina tak jsme očekávala že mu na to dá nějakou speciální mast na popáleniny a ne jenom potře desinfekcí Betadine a obváže.....to jsme si mohla udělat doma sama, protože Betadine i obvazy máme ale jinak co se týče kalsických nemocí nebo očkování atd. tak pohodička... :-)

Dobrý den, k paní doktorce už chodíme 4 roky s dvěma dětmi. Paní doktroka vždy vše pečlívě vysvětlí a děti důkladně a citlivě prohlédne, děti ji mají rádi, v ordinaci má hračky s kterými si děti pohrají než vše vyřídíme. V čekárně jsem málokdy čekala, jsme vyřízeni vždy velmi rychle. Je ochotna k diskusi a dialogu. Ordinaci má vybavenou biolampou, CRP, a dalšími moderními vymoženostmi:) Můžu ji určitě doporučit.

Pokud rodič sám nestanoví diagnozu a léčbu a nevyžádá si příslušná vyšetření, paní doktorka jen s milým úsměvem pokyvuje hlavou a předepíše Paralen, nebo Ospen... U syna nepoznala mononukleozu, i přes to ,že měl přímo učebnicové příznaky. Skončilo to na pohotovosti. Nedoporučuji!!

velmi dobra doporucuji

Já jsem s paní doktorkou velice spokojená a ani se mě nechce věřit to, co tady čtu. Když se na něco zeptám, ochotně vše vysvětlí, i po telefonu mi radila, když byl syn nemocný. Navíc dávám přednost homeopatikům, a v tom nás taky podporuje. Nic víc si nemůžu přát.

Zdravím, chodila jsem s dcerkou k pediatričce, kterou máme jen pár metrů od domu, ale jelikož se dcera dostala na infekční, již bez schopnosti existovat bez kapaček, protože lékařka mne neposlouchala, že dcera angínu nemá a stále předepisovala ATB, takže jsme si vyhledali paní doktorku Pivoňkovou o několik kilometrů dál a péče, přístup byl zcela odlišný a nám příjemný. Mnoho paní doktorku nevyužíváme, protože máme bylinky, takže drobnosti, jako jsou běžné nemoci, nemá ani smysl navštěvovat. Nicméně před lety, kdy jsme měli skutečně velký problém, kdy jsme popsali příznaky, velmi pružně reagovala a podala správná doporučení. Co se týče administrativy, kterou sem tam vyřizujeme kvůli škole, potažmo mladší dceři do školky atd., nikdy nebyl problém s čímkoliv, takže paní doktorku samozřejmě doporučujeme. Vše je o přístupu a každý máme právo na změnu svého lékaře, ne vždy se každému daný lékař zavděčí. :-)

máme s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.Je k dětem velmi milá,hodná,mateřská.Rodičům se snaží vše, co se týče léčby, vysvětlit.Po odborné stránce je vysoce erudovanou lékařkou s vynikajícími znalostmi. Mohu jen doporučit.