Adresa

Soukromá zubní ordinace
Jana Opletala 644/8, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Netřeba nic vymýšlet. Proto jsem si dovolil opsat hodnocení, které zde bylo již uvedeno v minulosti a s kterým bezvýhradně souhlasím.
Paní doktorka je velice jemná a příjemná a hlavně lidská. Na každého pacienta si najde přesně tolik času kolik jeho péče doopravdy potřebuje, nic neodbyde. Zkrátka profík. Vše i přesně vysvětlí a popíše. Moc příjemná zubařka.
Jenom dodávám, že škoda, že takových není více.

Z
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Zasadit do zlata a přidat svatozář. Příjemná, vysoce profesionální, neskutečně trpělivá. K takovému lékaři je dar chodit...

Ověřený profil

K paní doktorce chodí celá moje rodina! Moje starší dcera měla "nálepku" ze školy jako neošetřitelná celé roky. Zuby v hrozném stavu. Díky citlivému a jemnému přístupu paní doktorky, která nabídla i doporučení do Prahy a opravu zubů pod narkozou, nebylo toho třeba. Dceři spravila všechny zuby zcela bez problémů. Já mám už protézy a jsou tak hezké, že to nikdo nepozná. Výběr barvy byl bezchybný. Děkuji za vše!!! Burgerová Jindřiška


R
Ověřený profil

Tak dnes jsem měla tu čest a poprvé po 26 letech mi byly vrtány zuby :). Po porodu mi paní doktorka našla hned 3 kazy. Pí doktorka byla úžasná, ačkoliv měla hodinový skluz (za který se mi omluvila!), byla se mnou velmi trpělivá, vše mi vysvětlila, popisovala, byla jemná, nespěchala... Sledovala jak reaguji a jen jsem mrkla, už se ptala zda vše v pořádku, zda to nebolí atd..Takže ji patří nejen mé díky, ale i velký obdiv a respekt. Nemohu jinak než 5 hvězdiček, lepšího lékaře neznám :)


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velice jemná a příjemná a hlavně lidská.Na každého pacienta si najde přesně tolik času kolik jeho péče doopravdy potřebuje ,nic neodbyde.Vše i přesně vysvětlí a popíše.Moc příjemná zubařka.


D
Ověřený profil

K paní zubařce chodíme celá rodina a oceňuji její vlídný přístup zejména k dětem. Je velmi šikovná a zároveń "jemná", což u zubaře asi každý uvítá. Nikdy nás neodmítla, když bylo třeba a myslím, že v rámci preventivní prohlídky dělá spoustu věcí navíc, které si někteří jiní zubaři účtují jako nadstandardní služby.
Za celou naší rodinu jí mohu jen doporučit.


Paní,doktorku hodnotím jako nejlepšího zubaře protože umí jednat s lidmi a ví co dělá je to člověk na svém místě

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu