K paní doktorce chodí celá moje rodina! Moje starší dcera měla "nálepku" ze školy jako neošetřitelná celé roky. Zuby v hrozném stavu. Díky citlivému a jemnému přístupu paní doktorky, která nabídla i doporučení do Prahy a opravu zubů pod narkozou, nebylo toho třeba. Dceři spravila všechny zuby zcela bez problémů. Já mám už protézy a jsou tak hezké, že to nikdo nepozná. Výběr barvy byl bezchybný. Děkuji za vše!!! Burgerová Jindřiška

Jana Opletala 644/8, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Tak dnes jsem měla tu čest a poprvé po 26 letech mi byly vrtány zuby :). Po porodu mi paní doktorka našla hned 3 kazy. Pí doktorka byla úžasná, ačkoliv měla hodinový skluz (za který se mi omluvila!), byla se mnou velmi trpělivá, vše mi vysvětlila, popisovala, byla jemná, nespěchala... Sledovala jak reaguji a jen jsem mrkla, už se ptala zda vše v pořádku, zda to nebolí atd..Takže ji patří nejen mé díky, ale i velký obdiv a respekt. Nemohu jinak než 5 hvězdiček, lepšího lékaře neznám :)

Paní doktorka je velice jemná a příjemná a hlavně lidská.Na každého pacienta si najde přesně tolik času kolik jeho péče doopravdy potřebuje ,nic neodbyde.Vše i přesně vysvětlí a popíše.Moc příjemná zubařka.

K paní zubařce chodíme celá rodina a oceňuji její vlídný přístup zejména k dětem. Je velmi šikovná a zároveń "jemná", což u zubaře asi každý uvítá. Nikdy nás neodmítla, když bylo třeba a myslím, že v rámci preventivní prohlídky dělá spoustu věcí navíc, které si někteří jiní zubaři účtují jako nadstandardní služby.
Za celou naší rodinu jí mohu jen doporučit.

Paní,doktorku hodnotím jako nejlepšího zubaře protože umí jednat s lidmi a ví co dělá je to člověk na svém místě

Za celou naší rodinu jí mohu jen doporučit.