Jana Pantoflíčková, pediatr Sokolov

MUDr. Jana Pantoflíčková

Uložit

Pediatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. K. Tyla 1568, Sokolov
Ordinace lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Má 4 letá dcerka byla též spokojená. Byli jsme tam kvůli nepřítomnosti našeho pana doktora, ale nemůžu si stěžovat. Paní doktorka nás poslala na vyšetření, vše mi trpělivě vysvětlila. Chvála patří i paní sestřičce i pěknému prostředí. Děkujeme

K
Ověřeny pacient

Přestože paní doktorka chodí opravdu pozdě do práce, jak někdo již zmínil, nikdy nediagnostikovala něco špatně. Povídá se o ní, že předepisuje paralen a antibiotika jak bonbóny, u nás se tak nestalo. Atb nám dala jen při těžkém zánětu angíny bo průdušek. Můžu u ní říct svůj názor, poslouchá a když řeknu, nesouhlasím s Vámi, je ochotná mě poslat k jinému odborníkovi. Astma u nás nezanedbala ba naopak, měla obavy aniž bychom měli velké záchvaty. Je sice trošku tichá a plachá, ale jinak výborný pediatr!!!!

K MUDr.Pantoflíčkové chodím s dětmi již téměř 9let a naprostá spokojenost,vždy příjemné jednání,vše podrobně vysvětleno,nic nezanedbáno,naopak nikdy nebyl problém některé z mých dětí odeslat na doplňující vyšetření ke specialistům,jen aby měla paní doktorka jistotu,že nic nezanedbává,jelikož mám syna dlouhodobě nemocného,vím o čem píši,vždy se setkávám s milým,laskavým a odborným přístupem.Děkuji a doporučuji.

Ověřeny pacient

Dobrý den, s dcerou k paní doktorce už chodíme rok a je bezvadná. Umí to perfektně s dětma, všechno dokonale vysvětlí a zodpoví jakékoli otázky!
Sestřička je velmi příjemná a vyšla nám vždy vstříc. Můžu paní doktorku bezpečně doporučit.

S

Dobrý večer,já jsem s paní doktorkou i sestřičkou moc spokojená,jsou moc milé a hodné,umí to s dětmi a vše pěkně vysvětlí.

P

Na doktorku pantoflíčkovou si nemohu stěžovat,nezanedbá nic ale jen jedno jí vytknu-moc si hraje na paní doktorku a až to přehání.... jinak je OK.

Zdravim všechny maminky i tatínky, kteří navštěvují dětskou ordinaci paní doktorky Pantoflíčkové,
já jsem s paní doktorkou i sestřičkou nesmírně spokojena,
vždy jsou hodný, milý a vstřícní a pokaždé když potřebuji pomoc nebo radu, tak mají dost času vše vysvětlit a poradit mi i třeba jen po telefonu.
Se synkem chodíme do ordinace už 7 let a nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco zanedbala či nad některým onemocněním jen zaváhala, vždy bylo vše profesionální a každá další léčba či vyšetření samozřejmostí, proto můžu paní doktorku plně doporučit,
má velmi čistou čekárnu, kde ani dlouho nečekáme, teplou a útulnou, zkrátka tak, jak u dětiček má být, má k nim krásný přístup, je milá a citlivá, nic nedělá z nechutí či surovostí, jak jsem se někdy už setkala u jiných lékařů, třeba na pohotovosti.
Nyní čekám miminko a první lékařské krůčky poputujou také k paní doktorce Pantoflíčkové.

Proto paní doktorce a sestřičce patří velké DĚKUJI za jejich péči, vstřícnost k dětem a ochotu, přejeme Vám hodně zdravíčka, úspěchů a radosti do dalších let.

S úctou a pozdravem Boženka-maminka se synkem Peťulkou Šperňákovi

Š

Nejlepší dětská doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

K

supr paní doktorka :-)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

P

Paní doktorka mi stále předepisovala jen paralen a to na vše. Proto jsem díky paní doktorce dnes astmatička a alergička.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti