MUDr. Jana Pantoflíčková

Uložit

Pediatr Více

11 názor

Uložit


Adresa

Ordinace lékaře pro děti a dorost
J. K. Tyla 1568, Sokolov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Má 4 letá dcerka byla též spokojená. Byli jsme tam kvůli nepřítomnosti našeho pana doktora, ale nemůžu si stěžovat. Paní doktorka nás poslala na vyšetření, vše mi trpělivě vysvětlila. Chvála patří i paní sestřičce i pěknému prostředí. Děkujeme

K
Ověřený profil

Přestože paní doktorka chodí opravdu pozdě do práce, jak někdo již zmínil, nikdy nediagnostikovala něco špatně. Povídá se o ní, že předepisuje paralen a antibiotika jak bonbóny, u nás se tak nestalo. Atb nám dala jen při těžkém zánětu angíny bo průdušek. Můžu u ní říct svůj názor, poslouchá a když řeknu, nesouhlasím s Vámi, je ochotná mě poslat k jinému odborníkovi. Astma u nás nezanedbala ba naopak, měla obavy aniž bychom měli velké záchvaty. Je sice trošku tichá a plachá, ale jinak výborný pediatr!!!!

K MUDr.Pantoflíčkové chodím s dětmi již téměř 9let a naprostá spokojenost,vždy příjemné jednání,vše podrobně vysvětleno,nic nezanedbáno,naopak nikdy nebyl problém některé z mých dětí odeslat na doplňující vyšetření ke specialistům,jen aby měla paní doktorka jistotu,že nic nezanedbává,jelikož mám syna dlouhodobě nemocného,vím o čem píši,vždy se setkávám s milým,laskavým a odborným přístupem.Děkuji a doporučuji.


Ověřený profil

Dobrý den, s dcerou k paní doktorce už chodíme rok a je bezvadná. Umí to perfektně s dětma, všechno dokonale vysvětlí a zodpoví jakékoli otázky!
Sestřička je velmi příjemná a vyšla nám vždy vstříc. Můžu paní doktorku bezpečně doporučit.


S

Dobrý večer,já jsem s paní doktorkou i sestřičkou moc spokojená,jsou moc milé a hodné,umí to s dětmi a vše pěkně vysvětlí.


P

Na doktorku pantoflíčkovou si nemohu stěžovat,nezanedbá nic ale jen jedno jí vytknu-moc si hraje na paní doktorku a až to přehání.... jinak je OK.


Zdravim všechny maminky i tatínky, kteří navštěvují dětskou ordinaci paní doktorky Pantoflíčkové,
já jsem s paní doktorkou i sestřičkou nesmírně spokojena,
vždy jsou hodný, milý a vstřícní a pokaždé když potřebuji pomoc nebo radu, tak mají dost času vše vysvětlit a poradit mi i třeba jen po telefonu.
Se synkem chodíme do ordinace už 7 let a nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco zanedbala či nad některým onemocněním jen zaváhala, vždy bylo vše profesionální a každá další léčba či vyšetření samozřejmostí, proto můžu paní doktorku plně doporučit,
má velmi čistou čekárnu, kde ani dlouho nečekáme, teplou a útulnou, zkrátka tak, jak u dětiček má být, má k nim krásný přístup, je milá a citlivá, nic nedělá z nechutí či surovostí, jak jsem se někdy už setkala u jiných lékařů, třeba na pohotovosti.
Nyní čekám miminko a první lékařské krůčky poputujou také k paní doktorce Pantoflíčkové.

Proto paní doktorce a sestřičce patří velké DĚKUJI za jejich péči, vstřícnost k dětem a ochotu, přejeme Vám hodně zdravíčka, úspěchů a radosti do dalších let.

S úctou a pozdravem Boženka-maminka se synkem Peťulkou Šperňákovi


Š

Nejlepší dětská doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

supr paní doktorka :-)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Paní doktorka mi stále předepisovala jen paralen a to na vše. Proto jsem díky paní doktorce dnes astmatička a alergička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti