Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

křenová 71, Brno
Centrum Očních Vad s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Moje první návštěva očního lékaře. Doba objednání: cca 1 měsíc. Byl jsem vyšetřen na přístrojích pro měření očního tlaku, očního pozadí, nevím čeho všeho dalšího - spokojenost. Mé problémy, špatně vidím na pravé oko, byly potvrzeny zkoušení různých sklíček a čtením písmen z monitoru. Nicméně, i když mám na pravém oku 2,5 dioptrie, brýle mi paní doktorka nedoporučuje, protože "bych je stejně nenosil".
Dnes mně už zase bolí hlava ze špatného vidění, zajdu si tedy do optiky a na doktory kašlu..

.
Ověřeny pacient

Nevím, jestli je to normální jednání všech očních lékařů v Brně (proto nevím jistě zda to mohu kritizovat), ale přítel dostal před čtrnácti dny od paní doktorky dvoje kapky na zánět spojivek. Ty mu oči rozdráždili ještě víc, tak se tam chtěl zastavit, aby mu když tak dala jiné, ale nemyslím si, že by bylo dobré čekat měsíc na další objednání, proto se zašel zeptat, zda jej vezmou, bez objednání. Dostalo se mu odpovědi, že jej při prázdné čekárně hned vzít nemůžou, leda až v mezičase, což mohlo být za deset minut ale taky za hodinu nebo dvě. Píšu zde ani tak ne kvůli kritiky, jako abych dostala vyjádření někoho z této ordinace, třeba i vysvětlující.

E
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost.
Paní doktorka i sestřička jsou profesionální a milé.
Objednací čas je dodržen.
Toto vše se v dnešní době už moc nevidí.
Děkuji.

29.2.2012

Byla jsem nedávno vyšetřena a mohu jen doporučit. Objednání na čas se dodržuje.Příjemné prostředí,hezká ordinace.Paní doktorka je milá a profesionální.Sestřička stejně tak.
Moji maminku jsem přehlásila a souhlasí se mnou. A pak že to nejde...

Jsme celá rodina s paní doktorkou velmi spokojeni, vstřícná, profesionální a hlavně dochvilná, objednané časy vyšetření dodržuje.

Paní doktorka pečlivě provádí vyšetření. Jsem s ní spokojená. A jelikož jsem už od jedné oční odešla, mám zkušenosti, a tak si myslím, že mohu právem takto posuzovat.

Ověřeny pacient

Horšího očního lékaře jsem ještě nezažila! Sestřička je milá, paní doktorka se tak taky tváří, ale její vyšetření - katastrofa!!! Oči mi změřily na přístrojích, paní doktorka mě pak posadila na křeslo, jednou mi dala na oko sklíčko, zeptala se mě, jak s tím vidím a to samé udělala na druhém oku. Nedala mi na výběr, prostě mě posadila před hotovou věc. Chtěla jsem taky poradit s čočkami a to mi řekla, že si mám dojít k optikovi a zaplatit si 6 stovek. Tak fajn, byla jsem pěkně naštvaná. K optikovi jsem šla, ale ne k jejich optikovi, ale do Fokusu, kde vyšetření stálo 400,-. Slečna se mi věnovala 40 minut a co hlavně, nemohla uvěřit, když jsem jí řekla, kolik dioptrií mi nasadila pani doktorka, když mám přitom míň (o rovnou polovinu). Já už přitom měla brýle objednané. Včera mi došly a zjistila jsem, že skutečně v nich špatně vidím. Je mi z toho na nic. Pani doktorka mě neuvěřitelně odbyla. Tuto zkušenost nemám jen já, ale i můj přítel. Chodí k jinému očnímu, ale potřeboval vyšetřit, tak šel k paní doktorce se mnou. Říkal, že s ním byla taky rychle hotová v porovnání s tím, kam jinak běžně chodí.
Opravdu pani Němcovou nedoporučuji!!!

MUDr Němcová je velmi prfesionální a milá.

Příjemné prostředí, pečlivý přístup paní doktorky a její sestřičky. Kdyby všechny sestřičky byly takové.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a velmi profesionální. Oceňuji také přístup a chování sestřičky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti