Praktický lékař pro dospělé
Gregorova 1390/35, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je super.
Chodíme k ní celá rodina a máme ji moc rádi
Vždy pacienta vyslechne, nespěchá a pomůže.

Jsem velice spokojen, je ochotná a vše si vyslechne. Doporučila mě na operaci ,která se nejevila v nemocnici v Novém Jičíně důležitá .Díky této paní doktorce, mám nohu v pořádku . Děkuji a věřím, že dlouho bude pomáhat lidem, kteří to potřebují. Lubomír Krátký

Je nepříjemná a bez jakéhokoli zájmu. Preventivní prohlídka probíhala asi 2 minuty a zdravotní průkaz mi dala bez problémů po otázce, zda mi nic není (pro vydání je nutný výtěr). Nehledě na to, že si při diagnóze vyřizuje osobní e-maily, sleduje televizi a čekací doba je otřesná. Bez poplatku rozhodně neodejdete:-D
Nedoporučuji!

Jak již zde bylo napsáno, pacient ji nezajímá, ale 30Kč si vezme hned a za nic, kamarádovi ani nepředepsala předpis ani mu nedala žádný papír, jen řekla "jestli chcete, někam si s tím zajděte". Neprofesionální přístup až nelidský, nevim za co má titul a v ordinaci se svým chováním nemá co dělat. Já osobně bych k ní nešla ani na preventivku.

I hodnocení je subjektivní. Pokud jsme nemocní, všechno vidíme černě. Jsme netrpěliví. Za sebe mohu napsat, je vstřícná, ochotna pomoci, pečlivá v diagnostice. Že čekáme v čekárně, čekáme všude. Je ochotna naslouchat, to každý neumí. Za svoji maminku ji hodnotím velmi pozitivně. Vážím si hlavně i jejich zkušeností.

Nechci paní doktorku nijak podceňovat nebo pomlouvat, ale bohužel s ní spokojená nejsem. Vždy čekám dlouho v čekárně, sestra nebývá moc příjemná a paní doktorka se vás ptá na spoustu otázek okolo práce, školy, rodiny,....jen ne na nemoc. Práci na můj vkus dost zanedbává. Budu měnit.

Ordinaci pani doktorky navstevuji mnoho let a jsem velmi spokojen jak s pani doktorkou tak s osetrujici sestrou. Jedna se vzdy o odborne vysetreni a proto jsem vzdy spokojen.

Hodnoceni predesle se nezakladaji na pravde co napise jeden pacient ktery neuvede svoje jmeno jako je treti osoba.Jsou velmi spolehlivi jak doktorka tak sestricka.

Dlouhé čekací doby, pro zaměstnané zcela nevyhovující.

lékařka prohlíží pacienta od stolu nejlépe už ke dveřím, zažila jsem, že i u ordinování sledovala olympiádu, byla jsem šťastná, když byl místo ní zástup a já jsem k němu rovnou utekla.