Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gregorova 1390/35, Nový Jičín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je super.
Chodíme k ní celá rodina a máme ji moc rádi
Vždy pacienta vyslechne, nespěchá a pomůže.


Ověřeny pacient

Jsem velice spokojen, je ochotná a vše si vyslechne. Doporučila mě na operaci ,která se nejevila v nemocnici v Novém Jičíně důležitá .Díky této paní doktorce, mám nohu v pořádku . Děkuji a věřím, že dlouho bude pomáhat lidem, kteří to potřebují. Lubomír Krátký


M
Ověřeny pacient

Je nepříjemná a bez jakéhokoli zájmu. Preventivní prohlídka probíhala asi 2 minuty a zdravotní průkaz mi dala bez problémů po otázce, zda mi nic není (pro vydání je nutný výtěr). Nehledě na to, že si při diagnóze vyřizuje osobní e-maily, sleduje televizi a čekací doba je otřesná. Bez poplatku rozhodně neodejdete:-D
Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Jak již zde bylo napsáno, pacient ji nezajímá, ale 30Kč si vezme hned a za nic, kamarádovi ani nepředepsala předpis ani mu nedala žádný papír, jen řekla "jestli chcete, někam si s tím zajděte". Neprofesionální přístup až nelidský, nevim za co má titul a v ordinaci se svým chováním nemá co dělat. Já osobně bych k ní nešla ani na preventivku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

I hodnocení je subjektivní. Pokud jsme nemocní, všechno vidíme černě. Jsme netrpěliví. Za sebe mohu napsat, je vstřícná, ochotna pomoci, pečlivá v diagnostice. Že čekáme v čekárně, čekáme všude. Je ochotna naslouchat, to každý neumí. Za svoji maminku ji hodnotím velmi pozitivně. Vážím si hlavně i jejich zkušeností.


H
Ověřeny pacient

Nechci paní doktorku nijak podceňovat nebo pomlouvat, ale bohužel s ní spokojená nejsem. Vždy čekám dlouho v čekárně, sestra nebývá moc příjemná a paní doktorka se vás ptá na spoustu otázek okolo práce, školy, rodiny,....jen ne na nemoc. Práci na můj vkus dost zanedbává. Budu měnit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Ordinaci pani doktorky navstevuji mnoho let a jsem velmi spokojen jak s pani doktorkou tak s osetrujici sestrou. Jedna se vzdy o odborne vysetreni a proto jsem vzdy spokojen.


V

Hodnoceni predesle se nezakladaji na pravde co napise jeden pacient ktery neuvede svoje jmeno jako je treti osoba.Jsou velmi spolehlivi jak doktorka tak sestricka.


I

Dlouhé čekací doby, pro zaměstnané zcela nevyhovující.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


lékařka prohlíží pacienta od stolu nejlépe už ke dveřím, zažila jsem, že i u ordinování sledovala olympiádu, byla jsem šťastná, když byl místo ní zástup a já jsem k němu rovnou utekla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti