Sam. ordinace PL - stomatologa
Pražská 470, Nová Paka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Vynikajici profesionalni, od mala jsem mela strach ze zubařů a co jsem přešla k ni strach zmizel. Vysvetli poradi a kolikrát dela zázraky. Za me proste super

nejlepsi lekarka a profesionalni jaka jen muze byt .me deti od te doby,co k ni chodi netrpi strachy z lekaru a osetreni ani nemluvim.od te doby nemame zadne problemy.dekuji timto pani doktorce za vstricnost.kez by takovych zubaru bylo vic.

Velice profesionální přístup k pacientovi. Ačkoliv k paní doktorce nepatřím, tak musím napsat jen samá slova chvály. Již dvakrát mně pomohla od velkých bolestí. Vše řádně vysvětlí a nabídne několik variant k odstranění bolestí. Škoda že k paní doktorce nepatřím.

W

..je milá, pracuje s moderní technikou, vše nejdřív ukáže a vysvětlí....to jiní nedělají :). Vřele doporučuji

Vopsal jsem vše jen nej.Ona je hodná než nevěřící Tomáš.Nejlepší jakpak jen to jde.Mé nenahraditelné já.Je oštěpářský loket.Je opravdu velmi dobrá a spolehlivá.Díky

Hodná, ochotná, šikovná ...vše jen nej....

Tato pani zubarka je naprosta spicka mezi zubari.Skoda,ze ma takove mnozstvi pacientu,ze objednaci doba je 1 rok.Jen takovychto lidi vice!

Lepšího zubaře jsem neměla, má bezvadný přístup k pacientům, ochotná, příjemná a vstřícná, ošetřuje nyní i moje děti, i k nim je velmi ohleduplná, jediné negativum je dlouhá objednávací doba

Hodná,příjemná,odbornice.Hotový anděl.