Sam. ordinace PL pro dospělé
Sukova třída 1556, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Zdravím, k paní doktorce jsem přešel zhruba před rokem. Je velmi poctivá, při zmíňce o potížích nastavila (na mé předchozí zkušenosti) velmi detailní vyšetření u dalších odborných lékařů, následně vše důkladně vyhodnotila. Pozitiva tedy: profesionalita, důkladnost a opatrnost. Mírná negativa: je třeba nedat na možný první dojem, především sestra (někdy i p. doktorka) dokáží být ráznejší, ale neměnil bych!

Jak paní doktorka tak sestrička hruza! Obe se chovaji, jako kdyby je pacient obtezoval! Dlouhe cekani v male cekarne, sestra skoro nevyleze. Hlavne, ze se nesmi klepat! Za me spatna doktorka!

Dobry den,

moje zkusenost s ordinaci Mudr Maresove je primo neskutecna. Sestra se chovala vulgarne, arogantne a celkove podavala lzive informace. Myslim, ze chovani teto pani nepatri do demokraticke spolecnosti a spise do komunisticke ery. Mudr Maresova se opravdu neukazala jako doktor, ktery by mel byt profesionalni a pomahat lidem. Jsem rada, ze v teto dobe mame moznost vybrat si jineho lekare a ne byt odkazan na neprofesionaly, kteri ocividne nemaji cit pro praci s lidmi.

Mé zkušenosti s paní doktorkou Markétou Marešovou jsou velmi špatné.Když pominu arogantní chování, nemohu tak již učinit u dalšího, mnohem závažnějšího důvodu k mému negativnímu hodnocení. Paní Marešová mi naprosto suše lhala. Mou žádost o komplexní vyšetření, na které má každý pacient po pár letech nárok(nevím přesně po kolika,tuším že po třech),odbyla tvrzením, že to je tedy pěkná pitomost a kde že jsem to slyšela a pod. Žádný dialog, empatie ani zájem. Jediné co je cítit je nechuť.

Odbornost paní doktorky Markéty Marešové hodnotit nemůžu, ale zklamalo mě, že vybírá od těhotných žen regulační poplatek... a navíc tvrdí, že o tom nikdy neslyšela...
Bych se za ni hanbou propadla ...

Poznal jsem ne jen díky své sportovní kariéře jednoho lékaře ..
Dlouhá léta jsem byl u jednoho praktického lékaře MUDr.Kokotka st., a tam jsem byl zcela nespokojený s přístupem a vůbec ne s maximálně předraženým!! ceníkem za jednotlivá potvrzení.. Konečně jsem však přešel k paní MUDr. Markétě Marešové a překvapila mě svým oprvadu lidským, profesionálním přístupem .. Je to paní doktorka s ,,D,, .. Bez nadsázky .. Pokud někdo sleduje i ceník za jednotlivá potvrzení, jako jsou např. potvrzení na sportovní turnaje, potvrzení studentům ke studiu na VŠ apod., tak neváhám říci, že paní MUDr.Marešová je velmi vstřícná a lidská .. Kdo si chce nechat doporučit, tak tady ..

Aleš Hajdák

Jen zírám co pan Prázný píše a paní Bošková taktéž. Chodím již přes 30 let do této ordinace a jsem překvapen co se změnilo. Jana Marešová byla vždy vzorná, ale bez vybavení, nyní mám všechny služby najednou, což nyní velmi oceňuji. Markéta Marešová se snaží o poctivou léčbu a když některým pacientům nevadí, že jim jejich odborný lékař nic neřekne a nenapíše, tak já z toho mám husí kůži. Objednávkový systém velmi vítám, nemusím čekat jako dříve dlouho v ordinaci. U zubaře mě nikdy nevezme hned, termíny za 3 měsíce jsou běžné. A že má někdo slušně a kulturně vybavenou ordinaci, to je snad mimo komentář. Je mi líto lidí jako výše uvedených, k Markétě Marešové mám důvěru a nemám důvod nic měnit. Lubomír Štohanzl, Pardubice

souhlasím se všemi i s pacienty kteří v čekárně se shodnou na jediné věci,že snacha paní doktorky je strašná.vživotě jsem nezažila arogantnější přístup a hlavně mě šokovalo když se musíme objednávat.a má maminka se tedy po telefonu objednávala a když sestra předávala telefon paní"doktorce"tak jen slyšela že se z toho zblázní,že furt někdo otravuje.že nemá chvilku čas.to už vážně hraničí s diplomem doktora.hlavně že má vše nové a kávovar za 4000,-,ale jaksi zapomíná na to že pacienti ji vydělávají,a tímto přístupem o spoustu pacientů přijde.jen naše rodina čítá 6 jejich pacientů a velice silně uvažujeme pro přechod k jinému lékaři.Paní doktorko kéž by jste se vrátila:-(.

Přidávám se k poděkování obvodní lékařce Marešové Janě, za příjemný přístup, vždy ráda s čímkoli pomohla a vyhověla. Setkání s její arogantní nástupkyní Martinou se mi vrylo do paměti, okamžitě hledám jiného lékaře. Nechápu proč paní Martina studovala medicínu když nesnáší lidi a chová se jak se chová.

Také chci poděkovat MUDr Marešové Janě za její péči a přístup k pacientovi.Byla výborná nejen jako lékař,ale i jako člověk a ráda jsem k ní vždy zašla.Což se nedá říct o její nástupkyni MUDr Marešové Markétě.S jejím jednáním a neosobním přístupem sestry nejsem spokojena a odcházím k jiné příjemnější lékařce.