Jana Marešová, praktický lékař Pardubice

MUDr. Jana Marešová

Praktický lékař Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Sukova třída 1556, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
26 názorů

P
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Zdravím, k paní doktorce jsem přešel zhruba před rokem. Je velmi poctivá, při zmíňce o potížích nastavila (na mé předchozí zkušenosti) velmi detailní vyšetření u dalších odborných lékařů, následně vše důkladně vyhodnotila. Pozitiva tedy: profesionalita, důkladnost a opatrnost. Mírná negativa: je třeba nedat na možný první dojem, především sestra (někdy i p. doktorka) dokáží být ráznejší, ale neměnil bych!


D
Ověřeny pacient

Jak paní doktorka tak sestrička hruza! Obe se chovaji, jako kdyby je pacient obtezoval! Dlouhe cekani v male cekarne, sestra skoro nevyleze. Hlavne, ze se nesmi klepat! Za me spatna doktorka!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

Dobry den,

moje zkusenost s ordinaci Mudr Maresove je primo neskutecna. Sestra se chovala vulgarne, arogantne a celkove podavala lzive informace. Myslim, ze chovani teto pani nepatri do demokraticke spolecnosti a spise do komunisticke ery. Mudr Maresova se opravdu neukazala jako doktor, ktery by mel byt profesionalni a pomahat lidem. Jsem rada, ze v teto dobe mame moznost vybrat si jineho lekare a ne byt odkazan na neprofesionaly, kteri ocividne nemaji cit pro praci s lidmi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mé zkušenosti s paní doktorkou Markétou Marešovou jsou velmi špatné.Když pominu arogantní chování, nemohu tak již učinit u dalšího, mnohem závažnějšího důvodu k mému negativnímu hodnocení. Paní Marešová mi naprosto suše lhala. Mou žádost o komplexní vyšetření, na které má každý pacient po pár letech nárok(nevím přesně po kolika,tuším že po třech),odbyla tvrzením, že to je tedy pěkná pitomost a kde že jsem to slyšela a pod. Žádný dialog, empatie ani zájem. Jediné co je cítit je nechuť.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Odbornost paní doktorky Markéty Marešové hodnotit nemůžu, ale zklamalo mě, že vybírá od těhotných žen regulační poplatek... a navíc tvrdí, že o tom nikdy neslyšela...
Bych se za ni hanbou propadla ...


Dobrý den,
Poznal jsem ne jen díky své sportovní kariéře jednoho lékaře ..
Dlouhá léta jsem byl u jednoho praktického lékaře MUDr.Kokotka st., a tam jsem byl zcela nespokojený s přístupem a vůbec ne s maximálně předraženým!! ceníkem za jednotlivá potvrzení.. Konečně jsem však přešel k paní MUDr. Markétě Marešové a překvapila mě svým oprvadu lidským, profesionálním přístupem .. Je to paní doktorka s ,,D,, .. Bez nadsázky .. Pokud někdo sleduje i ceník za jednotlivá potvrzení, jako jsou např. potvrzení na sportovní turnaje, potvrzení studentům ke studiu na VŠ apod., tak neváhám říci, že paní MUDr.Marešová je velmi vstřícná a lidská .. Kdo si chce nechat doporučit, tak tady ..


Aleš Hajdák


Jen zírám co pan Prázný píše a paní Bošková taktéž. Chodím již přes 30 let do této ordinace a jsem překvapen co se změnilo. Jana Marešová byla vždy vzorná, ale bez vybavení, nyní mám všechny služby najednou, což nyní velmi oceňuji. Markéta Marešová se snaží o poctivou léčbu a když některým pacientům nevadí, že jim jejich odborný lékař nic neřekne a nenapíše, tak já z toho mám husí kůži. Objednávkový systém velmi vítám, nemusím čekat jako dříve dlouho v ordinaci. U zubaře mě nikdy nevezme hned, termíny za 3 měsíce jsou běžné. A že má někdo slušně a kulturně vybavenou ordinaci, to je snad mimo komentář. Je mi líto lidí jako výše uvedených, k Markétě Marešové mám důvěru a nemám důvod nic měnit. Lubomír Štohanzl, Pardubice


souhlasím se všemi i s pacienty kteří v čekárně se shodnou na jediné věci,že snacha paní doktorky je strašná.vživotě jsem nezažila arogantnější přístup a hlavně mě šokovalo když se musíme objednávat.a má maminka se tedy po telefonu objednávala a když sestra předávala telefon paní"doktorce"tak jen slyšela že se z toho zblázní,že furt někdo otravuje.že nemá chvilku čas.to už vážně hraničí s diplomem doktora.hlavně že má vše nové a kávovar za 4000,-,ale jaksi zapomíná na to že pacienti ji vydělávají,a tímto přístupem o spoustu pacientů přijde.jen naše rodina čítá 6 jejich pacientů a velice silně uvažujeme pro přechod k jinému lékaři.Paní doktorko kéž by jste se vrátila:-(.


Ověřeny pacient

Přidávám se k poděkování obvodní lékařce Marešové Janě, za příjemný přístup, vždy ráda s čímkoli pomohla a vyhověla. Setkání s její arogantní nástupkyní Martinou se mi vrylo do paměti, okamžitě hledám jiného lékaře. Nechápu proč paní Martina studovala medicínu když nesnáší lidi a chová se jak se chová.


Také chci poděkovat MUDr Marešové Janě za její péči a přístup k pacientovi.Byla výborná nejen jako lékař,ale i jako člověk a ráda jsem k ní vždy zašla.Což se nedá říct o její nástupkyni MUDr Marešové Markétě.S jejím jednáním a neosobním přístupem sestry nejsem spokojena a odcházím k jiné příjemnější lékařce.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti