Jablonského 34, Plzeň
Ordinace praktického lékaře

Chodím k paní doktorce Ludvíkové již mnoho let a jsem s její prací spokojen. Jen čekárnu by měla mít trochu větší a pohodlnější. Mgr M. Hostička

Jednoduše jednička!!!!!! Paní doktorka je milá, ochotná a pro pacienty pracuje nad rámec svých povinností!!!!!!!
Už několikrát mě strašně moc pohohla! Naposledy dnes! A za to jí moc děkuji!!!!!!! Je mě líto, že k PC sednou jen ti "zakyslí pacoši" a plivou na paní doktorku špínu!!! Máte právo volby lékaře, tak jděte jinam a nepomlouvejte!

Umí, zná, ochotná, praktik jak má být.

Tak arogantní a nesnesitelnou lékařku jsme nikdy nezažili. Naprosto neprofesionálně se chovala jak ke mně, tak k manželovi. Než jsme lékaře změnili, tak jsme se hrozili každé návštěvy.

Je pravda, že když jsem k pí. doktorce chodil s "rýmičkou", tak se mi služby nelíbily - hlavně nevětraná a tešná čekárna. Když ale o něco šlo, ukázala se jako odborník na svém místě, kterému můžu důvěřovat.

Velmi milá a přívětivá paní doktorka, která nikdy nic nezanedbá.

U paní doktorky se léčím již přes 20 let a mohu jen říci, že si jí velmi vážím za její profesionální přístup k pacientovi. Svým lidským přístupem mě nesmírně pomohla v mé těžké situaci .Jsem jí za mnoho vděčná a z vše děkuji Jarmila Polická