Ord. praktického lékaře pro dospělé
Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem

Svedomita, pecliva, dokaze poradit, zkratka dobra doktorka. Podobnymi vlastnostmi disponuje i sestricka.

k paní doktorce jsem šla kvůli šikaně v zaměstnání-potřebovala jsem doporučení k psychiatrovi protože už jsem to nezvládla a zhroutila se,o neschopenku jsem si musela říct,na kontrole po týdnu mi sdělila že to nic vážného není.Já v práci podala výpověď a běží výpovědní lhůta dva měsíce.Psychiatr napsal posttraumatický stres v důsledku šikany na pracovišti a pro paní doktorku je to důvod aby mě do tý práce příští týden poslala.V noci nespím a ráno zvracím ale podle paní doktorky mi návrat do práce jen prospěje

Ačkoli nerada, ale musím tuto paní doktorku hodnotit pouze dvěma hvězdami..měla jsem problémy se srdcem, udělala ze mě simulantku, jestli prý nechci chodit do práce, tak to mám říct narovinu.. nakonec mi s problémem musel pomoci gynekolog, kterému jsem se jen tak svěřila se svými problémy.. byla jsem hodně zklamána a moje důvěra poklesla!

Velmi fundovana pani doktorka se zajmem o svou praci. Nedela z komara velblouda, coz muze pacientum se sklonem k hypochondrii vadit, ale v zadnem pripade to neznamena, ze by neco podcenovala. Snazi se patrat v souvislostech a najit pricinu problemu, nikoliv vse plosne 'prelecit antibiotiky'. V me rodine spravne diagnostikovala srdecni vydut (ktera neodhalena casto konci smrti), ackoliv pacient prisel se zdanlive nesouvisejicim problemem. Zachraneny zivot.

s problémy s polykáním a zvýšenou únavou mě paní doktorka poslala na rehabilitaci po 3 měsících jsem se objednala ke specialistce a ta zjistila sníženou funkci štítné žlízy a po sonu výrůstky.. to asi rehabilitace nevyléčí, že??

Je to ....., zabila mi maminka svojí nečinností a zanedbáním. Byla jsem mladá holka a připravila mě o nejlepší a nejmmilovanější osobu, o moji zlatou maminku, kterou mi nic a nikdo nevrátí. Zničila život i mně a mým sestrám...

ta hrubá kritika je nesmysl,tato paní doktorka je na vysoké odborné úrovni ,laskavá,klidná výborný diagnostik

Dobrý den, tato paní doktorka-jestli se tak dá ještě nazývat tento pátek znova zaperlila, byla u ní moje sestra/ mimochodem má doma roční holčičku/má 3dny průjem, únava, v noci nespí,je jí zle proto se rozhodla navštívit budeme ji nazývat "tuto osobu". Od stolu, bez jakéhokoliv vyšetření, poslání do laboratoře,stěrů, odběrů.. prohmatání, prostě čehokoliv,jen se né dotknout pacienta, kterému je neskutečně zle....napsala léky a nazdar..... Budeme doufat, že to není nakažlivé, aby se nenakazilo malé dítě, když už máma je úplně vyřízená...ale proč teda to "nevyšetření??"

Sestra velice milá, příjemná a ochotná. Nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém.

Paní doktorka vstřícná, snaží se pomoci a najít problém.

Jediné co mě překvapuje, že ještě stále není v její ordinaci počítač.

Svědomitá, velice ochotná, obětavá paní doktorka.