MUDr. Jana Laštovková

Pediatr Více

Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Anonymní komentář pacientky prosím neberte nikdo vážně.Slova jako:arogantní a nevstřícná-to nejsou v žádném případě vlastnosti,které náleží p.MUDr.Janě Laštovkové.Jako dítě jsem k ní chodila já a nyní moje dvě děti.Klára(16) a Jarda(12).Je to lékařka,která nás nikdy neodbyla,nikdy nedala dětem zbytečně antibiotika,když to nebylo nutné.Každý svůj krok v léčbě a postup-vše náležitě vysvětlí.Moje dcera skončila v nemocnice se zápalem plic.Bylo to v době,kdy se p.MUDr.Laštovková přestěhovala do ordinace do Rychnova a moje děti zůstaly na krátký čas v kartotéce v Kokoníně-tohoto faktu do dnešního dne ze srdce lituji.Zdejší lékařka podcenila nutnost RTG plic a odmítla odběr na CRP.Dcera se dostala do nemocnice až na mojí urgentní osobní prosbu.V nemocnici pak byla 17 dní,musela jí být provedena punkce levé plíce a bez kyslíku nemohla několik dní dýchat.Bylo jí také zjištěno další závažné onemocnění,které jí bude provázet celý život.A proto jsem se opět obrátila na p.MUDr.Laštovkovou a požádala jí,aby si opět moje děti vzala do své ordinace-ani minutu neváhala,ikdyž za to sklidila pomluvy......Od toho dne je moje dcera pod kontrolou-takřka kdykoliv potřebuje---i mimo ordinační hodiny, nikdy paní doktorka neodmítla moje prosby přes mobilní telefon,je ve spojení s lékaři v nemocnici,kde znají stav Kláry.Snaží se nám pomoci,jak jen může-ZA TO JSEM JÍ VDĚČNÁ-a je to pro nás nejlepší pediatrička tělem,duší i srdíčkem.Touto cestou bych chtěla poděkovat jí a také sestřičce za to,že tu pro nás jsou.Kdo je znáte,víte o čem mluvím a názor jedné anonymní paní(manželka lékaře a nemá sílu se podepsat)nás nemůže rozhodit a souhlasím s názorem předem mnou,že chce škodit -asi má tu potřebu ubližovat,tak to bohužel padlo na paní doktorku.
Paní doktorko a sestřičko-my vám moc děkujeme a jsme vám vděčni za to,že nejste arogantní a nevstřícná.Martina Morcová s rodinou.

Výborná lékařka,vynikající přístup k mému dítěti tak i ke mě.Vše podrobně vysvětlí pruběh léčby a vše s tím spojné.Jsem moc,moc ráda že u ní jsme jelikož ze své vlastní zkušenosti vím že u jíných dětských lékařu to funguje jinak.Z mého laidského pohledu ŠPATNĚ.Tak nám paní doktorko co nejdéle vydržte!!!!!!!!!

Výborná diagnostička!!!Výborný přístup k dětem,které se jí nebojí.Rodičům trpělivě vysvětlí léčebný postup.

Mudr.Laštovková je vynikající lékařka, velice vzorně se stará o mé děti již mnoho let. Je velice pečlivá a vstřícná a důsledná. Děti ji mají rády....Určitě si zaslouží jen to nejlepší hodnocení. Paní doktorko díky!

Nejlepší dětská lékařka kterou znám. O mého skoro tříletého syna se stará od narození. Můj syn má vrozenou vadu a díky paní doktorce která ihned reagovala na jeho stav je dnes ve velice uspokojivém stavu.

Starala se o mé dvě děti, když působila v kokonínské ordinaci. Je velmi pečlivá s vynikajícím osobním přístupem k dětem. Zbytečně necpala malá tělíčka antibiotiky nebo jinými chemikáliemi, ale v rámci možností se snažila o jinou léčbu. Myslím, že je vynikající odborník. Velmi vstříčný přístup měla i k rodičům, vždy si udělala čas na rozhovor. Děkuji paní doktorce za to, že moji potomci prošli svým dětstvím bez vážnějších zdravotních problémů (šrámy a boule nepočítám).
K zápornému hodnocení "pacientky" - vzhledem k tomu, že nemá odvahu se pod svůj článek podepsat, nestojí za to toto hodnocení číst. Myslím, že chtěla pouze anonymně uškodit. Bůh ví, jak vůbec tato rodina k léčení přistupovala!!!
Paní doktorko, děkuji Vám za péči o mé již dospělé ratolesti. Díky patří i Vaší vilmi milé a hodné sestřičce.

nejlepší dětská doktorka co jsem poznal ,měla na starosti mne jako dítě a nyní mého
5,5roku Františka a 8 měsiční Marušku .Přístup velmi lidský a odbornost na nejvyšší
úrovni .Zároven moc děkuju za dosavadní péči o mé děti . Takové dětské doktorky by měli mít "zakázaný odchod na odpočinek " .

Velmi mě udivilo hodnocení "pacientky". Já a celá naše rodina známe paní doktorku Laštovkovou jako milou, vstřícnou, obětavou a naprosto důslednou lékařku. Léčila mě a pak i mé děti a nikdy se nestalo, že by pro nás nenašla úsměv, milé slovo a hlavně dobře mířenou radu, jak se poprat s tím, co nás k ní přivádělo. Vděčíme jí za hodně a nesmím zapomenout ani na její sestřičky, které jí asi vždy poslalo samo nebe, protože takoví andělé se na zemi špatně hledají. Posíláme paní doktorce i sestřičkám Elišce a Marušce obrovský pozdrav a dík !

Mou léčbu před deseti lety zanedbala tak, že nebýt mé akční matky, jsem dnes buď pod drnem nebo na dialýze. Zanedbala léčbu naprosto neskutečně. Jako manželka lékaře chápu, že doktor je jen doktor, ale tehdy stačilo udělat málo - krevní obraz. Místo toho byla arogantní a nevstřícná.

Vynikající dětská lékařka,chytrá, pečlivá, důsledná, předvídavá,obětavá.Jen její zásluhou vyrostla z našeho nedonošeného miminka krásná,zdravá mladá žena.Takových lékařek jako je MUDr.Laštovková je opravdu málo.