Husovo náměstí 193, Hostivice
Interna a revmatologie

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Ordinace paní doktorky je nejdražší kopírovací centrum v Hostivici. Požádala jsem o kopii výsledků z laboratoře a za to, že sestra okopírovala 1 papír chtěla 30 Kč! Výsledky jsem chtěla proto, abych si vlastně zjistila, co v rozboru bylo, protože lékařka se mnou nález vůbec neprobrala.

Pani doktorku nedoporučuji. Zhrozila jsem se, když jsem zjistila, že mi na můj malý problém, který mám předepsala léky, které mají hrozivé vedlejší účinky. Také na výsledcích krve mě neupozornila na důležitou věc, na problém který mám, který teď musím léčit až u jiného specialisty.

Paní doktorka je velmi vzdělaná, pečlivá a opatrná jakkoliv necitlivě zasáhnout do zdraví. Přesto se nebojí nových věcí, ale nikdy je nezkusí bez toho, že by si jimi nebyla jista.

Paní doktorka je pečlivá,příjemná v jednání s pacientem.Čekání na vyšetřrní při objednánídocela na čas.poslední dobou se čeká o něco déle.Jeto asi tím,jak je pečlivá,tak k ní asi chodí stále více pacientů a má toho tím asi hodně.Ale nemění se její péče k pacientovi.

pečlivá, svědomitá, milá

krásná, milá